Dostawa leków, w tym płynów infuzyjnych, leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, preparatów do żywienia dojelitowego, dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej

Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00438268
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-31 09:55
Lokalizacja
Bystra, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9370010797
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczneŚrodki obniżające krzepliwość krwiProdukty lecznicze dla układu nerwowegoOgólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego oraz szczepionkiRoztwory leczniczeProdukty do żywienia pozajelitowegoPreparaty odżywiania wewnątrzjelitowego

Wykonawcy

6 przyznanych

SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
59 895,95 PLN
GSK SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 629,87 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
43 802,57 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
43 802,57 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
81 122,9 PLN
BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 360 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.