Prace polegające na dostosowaniu oświetlenia awaryjnego do obecnie obowiązujących przepisów (.....) w internacie ul. Lotników 1, 96-500 Sochaczew
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438414
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00438414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 10:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-536db2f4-353d-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438414 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace polegające na dostosowaniu oświetlenia awaryjnego do obecnie obowiązujących przepisów (.....) w internacie ul. Lotników 1, 96-500 Sochaczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.wa@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace polegające na dostosowaniu oświetlenia awaryjnego do obecnie obowiązujących przepisów (.....) w internacie ul. Lotników 1, 96-500 Sochaczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-536db2f4-353d-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00570535/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.117 Dostosowanie systemów ochorny przeciwpożarowej w budynkach SP (zalecenia pokontrolne) - Usprawnienie systemu sygnalizacji pożaru, oświetlenia awaryjnego. Legionowo, Warszawa, Sochaczew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00388543
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OW.2616.95.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie oświetlenia awaryjnego do obecnie obowiązujących przepisów (montaż opraw na klatkach schodowych) oraz naprawa (wymiana baterii, wymiana uszkodzonych inwerterów, wymiana uszkodzonych źródeł światła w istniejących oprawach oraz całych lamp) oświetlenia awaryjnego w internacie ul. Lotników 1, 96-500 Sochaczew:
2. Zamawiający wymaga udzielenia 24 miesięcznej gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia.
3. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci opisu przedmiotu zamówienia stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, przedmiaru robót stanowiący załącznik nr 6 do SWZ , specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
4. Zamawiający przewiduje obowiązek odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę. Zamawiający będzie rozpatrywał na etapie postępowania tylko te oferty, których podmioty dokonały wizji lokalnej – informacje dot. wizji lokalnej w Rozdziale XIX niniejszej SWZ
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych,
4.5.3.) Główny kod CPV: 31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w przedmiotowym postepowaniu nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |