Dostawa oleju napędowego grzewczego dla potrzeb Krytej Pływalni “Delfin” ul. Zamkowa 4, 42–100 Kłobuck

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KŁOBUCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00186188
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00186188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-10 15:31
Lokalizacja
Kłobuck, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79ed47b1-f188-4598-b872-93a22ab46fd3
Identyfikator
5741764093
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowyPaliwaNiskosiarkowe oleje palne

Wykonawcy

1 przyznane

DROŚ SAWICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzystajń, PL · lot 0
174 045 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00186188 z dnia 2025-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju napędowego grzewczego dla potrzeb Krytej Pływalni “Delfin” ul. Zamkowa 4, 42–100 Kłobuck

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KŁOBUCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150402660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: SPORTOWA 14

1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@osirklobuck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.osirklobuck.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79ed47b1-f188-4598-b872-93a22ab46fd3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju napędowego grzewczego dla potrzeb Krytej Pływalni “Delfin” ul. Zamkowa 4, 42–100 Kłobuck

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79ed47b1-f188-4598-b872-93a22ab46fd3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00590391/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju napędowego grzewczego dla potrzeb Krytej Pływalni “Delfin” ul. Zamkowa 4, 42–100 Kłobuck.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00143586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSiR.251.001.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 294940,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem Wykonawcy oleju opałowego lekkiego o parametrach spełniających
wymagania normy PN-C-96024:2001 dla gatunku L -1.
Zamawiający korzystając z prawa opcji, gwarantuje, że odbierze od Wykonawcy minimalną ilość przedmiotu umowy tj. oleju
opałowego typu lekkiego w ilości 50 000 litrów. Przedstawiona ilość oleju opałowego jest ilością szacunkową i może ulec zwiększeniu w stosunku do wielkości całego zamówienia ze względu na aktualne potrzeby. Ewentualne zmiany ilości mogą
być uzależnione w szczególności od: warunków atmosferycznych panujących w sezonie grzewczym w okresie
obowiązywania umowy. Zgodnie z przedstawionymi ewentualnymi przyczynami zwiększenia ilości dostarczonego oleju
opałowego, Zamawiający przewiduje, że w czasookresie objętym zamówieniem tj. od dnia podpisania umowy na czas 12
miesięcy. Wykonawca może dostarczyć olej opałowy w maksymalnej ilości 77 000 litrów. . Jednocześnie Zamawiający
podkreśla, że dodatkowy zakres, którego realizacja jest zależna od wskazanych powyżej okoliczności stanowi uprawnienie,
z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać.
3.1 Miejsce dostawy i odbioru:
Kryta Pływalnia “Delfin”
ul. Zamkowa 4,
42 – 100 Kłobuck
3.2 Wymagane parametry oleju opałowego:
Olej opałowy lekki o parametrach spełniających wymagania normy PN-C-96024:2001 dla gatunku L -1.
3.3 Dostawy oleju będą następowały etapami w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia przez Odbiorcę. Zamawiający
przewiduje jednorazowo zamówienie oleju opałowego w ilości od 1000 do 7000 litrów. Zamawiający posiada trzy zbiorniki po
3000 litrów każdy.
3.4 Wykonawca będzie dostarczał przedmiot zamówienia transportem zorganizowanym przez siebie i na koszt własny tj.
cysternami samochodowymi zgodnie z wymaganiami normy PN-C-96024:2011 wyposażonymi w końcówki wlewowe z
zalegalizowanym odmierzaczem w jednostkach miary - litr. Zamawiający wymaga aby do rozładunku oleju opałowego
autocysterny wyposażone były w pompy.
3.5 Wraz z każdą dostawą wykonawca dostarczy świadectwa jakości (zmiana norm i przepisów w trakcie realizacji

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09100000-0 - Paliwa

09135110-8 - Niskosiarkowe oleje palne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174045,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174045,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROŚ SAWICKI Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741771696

7.3.3) Ulica: Przemysłowa

7.3.4) Miejscowość: Przystajń

7.3.5) Kod pocztowy: 42-141

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174045,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy