Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym
Gmina Stare Babice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438516
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00438516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 10:56
- Lokalizacja
- Stare Babice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6b5bfaf-1e43-4edf-9f97-82a83e9104b1
- Identyfikator
- 1182025548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438516 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starebabice.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6b5bfaf-1e43-4edf-9f97-82a83e9104b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031199/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413419
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Borzęcinie Dużym” (działka nr ew. 802//35) na wykonanie, którego Zamawiający posiada Decyzję pozwolenia na budowę nr 563/2024 z dnia 11.06.2024 r. (AB.6740.670.2024.JE).
2. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest m.in. do:
1) ustanowienia kierownika budowy posiadającego uprawnienia do prowadzenia i nadzorowania robót budowlanych i wykonywania samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń i posiadającego aktualne zaświadczenie o wpisie do właściwej izby samorządu zawodowego;
2) zabezpieczenia terenu prowadzonych prac przed dostępem osób postronnych;
3) demontażu istniejących ławek i złożenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego;
4) wykonania nowych ciągów pieszych;
5) montażu ogrodzenia panelowego wraz z furtkami i bramą;
6) wykonania wszelkich niezbędnych prac przygotowawczych i robót ziemnych;
7) montażu małej architektury tj. ławek, koszy, żagli, donic, stolików oraz urządzeń zabawowych (Wykonawca przedstawi szczegółowe zestawienie rodzajowe, ilościowe i cenowe każdego produktu);
8) wykonania nasadzeń zieleni towarzyszącej;
9) analizy drzewostanu istniejących drzew i stanu fitosanitarnego w trakcie prowadzonych prac;
10) rekultywacji trawników zniszczonych podczas prowadzenia robót;
11) dostarczenia dokumentacji powykonawczej zawierającej:
a) certyfikat od podmiotu niezależnego uprawnionego do wydawania certyfikatu, zgodnie
z obowiązującymi normami (w tym norm z grupy PN-EN 1176) na wykonane prace
i zamontowane urządzenia. Wszelkie koszty z tym związane ponosi Wykonawca;
b) deklaracje zgodności, atesty, certyfikaty, w tym certyfikatem CE;
c) karty techniczne wbudowanych produktów,
d) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą;
12) zgłoszenia rozpoczęcia robót oraz ich zakończenia do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego;
3. Szczegółowy przedmiot zamówienia, warunki wykonania, wymagania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy pzp oraz pozostałe szczegóły opisane są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ oraz opisane są szczegółowo w dokumentacji projektowej, przedmiarach, kartach urządzeń i małej architektury.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |