Dostawa wody i odbiór ścieków dla nieruchomości przy ul. Przylesie 34, 36 i 38 w Łodzi
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438568
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-31 11:12
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przesyłu wody i podobne
Wykonawcy
3 przyznane
'ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
11 635,49 PLN'ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
12 402,72 PLN'ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
11 635,49 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.