Zatrudnienie kadry merytorycznej w tym nauczycieli prowadzących zajęcia rozwijające jakość edukacji

Przedszkole Samorządowe w Działoszycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00438681
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-31 11:36
Lokalizacja
Działoszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6621817597
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowegoUsługi edukacji specjalnejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi doradztwa

Wykonawcy

6 przyznanych

DK Dance Studio Krzysztof DziarmagaChęciny, PL
30 240 PLN
Katarzyna OziębłoKazimierza Wielka, PL
21 600 PLN
Ewa Adamczyk-IsakiKazimierza Wielka, PL
21 600 PLN
Katarzyna ŁudzikSkalbmierz, PL
34 560 PLN
Agnieszka PrządaKazimierza Wielka, PL
45 000 PLN
Karolina KulaDziałoszyce, PL
14 400 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.