Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Huszlewie wraz z halą sportową
Gmina Huszlew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438705
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00438705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 11:41
- Lokalizacja
- Huszlew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff9555ae-28ab-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 4960241880
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438705 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Huszlewie wraz z halą sportową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Huszlew
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Huszlew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Huszlew 77
1.5.2.) Miejscowość: Huszlew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-206
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 83 3580123
1.5.8.) Numer faksu: 833580108
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@huszlew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.huszlew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://huszlew.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Huszlewie wraz z halą sportową2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff9555ae-28ab-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028026/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Huszlewie wraz z halą sportową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367071
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 204816,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1.2. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Huszlew wraz z halą sportową znajdującą się działce o nr ewid. 349 w miejscowości Huszlew. Zakres zamówienia obejmuje:
1. Podłoga na gruncie:
rozebranie posadzek, legarów, konstrukcji i elementów betonowych,
podsypka gotowym suchym wykopie wraz z przygotowaniem kruszywa, wykonana z piasku,
podsypka na podłożu gruntowym, w budynkach budownictwa ogólnego wykonane ręcznie z betonu: zwykłego kruszywa naturalnego,
wykonanie warstwy ochronnej izolacji poziomej, posadzki betonowej o gr. 5 cm zatarte na gładko, dodatek za pogrubienie posadzki betonowej o 1 cm, posadzki z wykładziny rulonowej PVC, listwy przyściennych z tworzyw sztucznych- klejone.
2. izolacja fundamentów:
rozebranie ręczne nawierzchni z betonu zwykłego
rozebranie nawierzchni z kostki rzędowej ułożonej na podsypce: cementowo-piaskowej,
wykopy ręczne ciągłe lub jamiste ze skarpami, o szerokości dna do 1,5 m i głębokości do 1,5 m,
oczyszczenie i zmycie podłoża,
uzupełnienie tynków zewnętrznych fundamentów, przy powierzchni uzupełnianych tynków w jednym miejscu,
izolacje przeciwwilgociowe powłokowe bitumiczne, pionowe, wykonane na zimno z lepiku asfaltowego,
Izolacja pionowa ścian fundamentowych płytami ze styroduru,
zasypywanie wykopów o szer. 0,8-2,5 m, o ścianach pionowych, przy głęb. wykopu do 1,5 m, warstwami grub. 20 cm, z zagęszczeniem ręcznym, w gruncie,
Nawierzchnie z kostki brukowej betonowej o grubości: 6 cm - szarej, na podsypce cementowo-piaskowej ponowne ułożenie rozebranej kostki, nowa opaska,
Obrzeża betonowe 20x6 cm, na podsypce: piaskowej, z wypełn. spoin zaprawą cementową.
3. elewacje
Rozebranie rynien z blachy: nadającej się do ponownego użytku –szkoła i sala sportowa,
Uzupełnienie obróbek blacharskich okapów z blachy: przy rozebranych rynnach na szkole,
Rozebranie rur spustowych z blachy: nadającej się do ponownego użytku, szkoła i sala sportowa,
Wykucie podokienników stalowych,
Osłony drzwi i okien,
Przygotowanie podłoża pod docieplenie metodą lekką-mokrą, poprzez - grunt. preparatem wzmacniaj dwukrotnie,
ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi:
przyklejenie płyt styropianowych do ścian gr.10cm, sala sportowa,
przyklejenie płyt styropianowych do ścian gr.14cm, szkoła,
przyklejenie płyt styropianowych do ościeży, sala sportowa,
przymocowanie płyt styropianowych za pomocą dybli plastikowych do ścian,
przyklejenie warstwy siatki na ścianach, sala sportowa,
przyklejenie warstwy siatki na ścianach, sala sportowa, druga warstwa do wysokości 1,5m,
przyklejenie warstwy siatki na ścianach, szkoła, druga warstwa do wysokości 1,5m,
przyklejenie warstwy siatki na ościeżach, sala sportowa,
przyklejenie warstwy siatki na ościeżach, szkoła,
zamocowanie listew cokołowych, sala sportowa,
zamocowanie listew cokołowych, szkoła,
ochrona narożników wypukłych kątown. metalowym, sala sportowa i szkoła
zagruntowanie podłoża pod cienkowarstwową wyprawę elewacyjną - pierwsza warstwa, kolejna warstwa
tynk elewacyjny cienkowarstwowy mozaikowy na ścianach, cokół,
wykonanie ręcznie cienkowarstwowej wyprawy elewacyjnej z tynku miner. strukturalnego na uprzednio przygotowanym podłożu, ściany, ościeża o szerokości ponad 15 do 30 cm, cokół
rynny dachowe półokrągłe - montaż uprzednio zdemontowanych, sala sportowa, szkoła
rynny dachowe półokrągłe – szkoła,
rury spustowe okrągłe z blachy ocynkowanej, szkoła i sala sportowa,
Wykonanie i montaż obróbek blacharskich z blachy – podokienników,
4. Stolarka drzwiowa zewnętrzna i okienna
demontaż okien,
wymiana okien rozwieranych i uchylno-rozwieranych jednodzielnych i dwudzielnych z PCV,
montaż drzwi aluminiowych – dwuskrzydłowych
5. Termomodernizacja dachu
przebicie i zamurowanie otworów ścianach
zabezpieczenie podłóg folią i tekturą, sala sportowa
pokrycie dachów blachami trapezowymi T-15 od spodu płatwi typu "Z", sala sportowa,
izolacje cieplne poziome z płyt PIR grub. 10,0 cm, sala sportowa,
izolacje cieplne stropodachów i poddaszy wykonane granulatem z wełny mineralnej o grubości 15 cm, metodą wdmuchiwania do przestrzeni: poziomych, zaplecze socjalne sali sportowej,
izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe poziome z płyt z wełny mineralnej, układanych na sucho 10cm: jedna warstwa, szkoła,
Izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe poziome z płyt z wełny mineralnej, układanych na sucho 5cm: każda następna warstwa, szkoła
6. Ocieplenie ścian drewnianych poddasza
izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z wełny mineralnej na powierzchni: pionowej,
przymocowanie płyt z wełny mineralnej kołkami do ścian,
ocieplenie ścian budynków płytami z wełny mineralnej - przyklejenie warstwy siatki: na ścianach,
7. Wentylacja
montaż nagrzewnic ramowych jednorzędowych typu W lub Pk, o wielkości i powierzchni grzejnej,
sterowanie,
montaż automatyki + okablowanie,
uruchomienie,
wymiana zaworów termostatycznych przy grzejnikach i regulacja instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1377041,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1929300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1377041,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sylwester Zieniuk POL-BUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372058033
7.3.3) Ulica: Polubicze Wiejskie Drugie 66
7.3.4) Miejscowość: Polubicze Wiejskie Drugie 66
7.3.5) Kod pocztowy: 21-580
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1377041,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-30| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |