Trzeci etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja dachu.

Powiat Płocki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00438725
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00438725/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-31 11:48
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbc6bffa-f24b-4625-9e2c-aaf3e12ff7bc
Identyfikator
7743227414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie konstrukcji metalowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438725 z dnia 2024-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Trzeci etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja dachu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Płocki

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Powiatu w Płocku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielska 59

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 267 67 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.plock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-plock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_plock

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Trzeci etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja dachu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbc6bffa-f24b-4625-9e2c-aaf3e12ff7bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438725

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047685/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Trzeci etap modernizacji dachu budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414473

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.DZP.262.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Trzeci etap modernizacji dachu budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – kompleksowy remont dachu wraz z częściową wymianą konstrukcji drewnianej, całościową wymianą desek i pokrycia dachowego oraz remontem pomieszczeń i powierzchni użytkowych w tym holu budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie”, realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Trzeci etap modernizacji budynku mieszkalnego Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie z wyłączeniem nowej części – modernizacja dachu”. Szczegółowy opis i sposób wykonania przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej, kosztorysie/przedmiarze i innych dokumentach stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2024-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane