„Usługi społeczne w Gminie Drawsko”-świadczenie usług opiekuńczych przez 8 opiekunów
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438894
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-31 12:22
- Lokalizacja
- Drawsko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7631793723
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki dziennej
Wykonawcy
8 przyznanych
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
25 200 PLNAgnieszka TomkowiakDrawsko, PL
25 200 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
25 200 PLNMałgorzata GruszewskaDrawsko, PL
22 400 PLNTeresa DymekDrawsko, PL
16 800 PLNMaja SobkowskaDrawsko, PL
8400 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
16 800 PLNAleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
16 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.