Budowa przystanku komunikacyjnego na ul. Stawowej w Opolu
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438899
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00438899/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 12:24
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c48ea71-3f84-4180-b508-34ace43bbf04
- Identyfikator
- 7541013696
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438899 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przystanku komunikacyjnego na ul. Stawowej w Opolu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: MZD w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530546013
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. płk. Witolda Pileckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umopole.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umopole.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przystanku komunikacyjnego na ul. Stawowej w Opolu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c48ea71-3f84-4180-b508-34ace43bbf04
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438899
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019373/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa przystanku komunikacyjnego na ul. Stawowej w Opolu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00410065
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NP.260.35.2024.P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlano-montażowych, związanych z realizacją zadania „Budowa przystanku komunikacyjnego na ul. Stawowej w Opolu”, w zakresie:
- ETAP I wykonanie dokumentacji projektowej tj. projektu budowlanego i wykonawczego, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, przedmiaru oraz innych materiałów, które będą podstawą realizacji robót budowlanych i uzyskania zatwierdzenia dokumentacji projektowej w drodze pozwolenia na budowę bądź zgłoszenia robót umożliwiających realizację robót.
- ETAP II wykonanie robót budowlano-montażowych na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej wykonanej w Etapie I wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Przedmiot zamówienia przewidziany do realizacji w systemie „projektuj i buduj” składa się z m.in.:
• wykonanie dokumentacji projektowej objętej zakresem zadania inwestycyjnego;
• wykonania robót budowlanych objętych zakresem niniejszego PFU;
• pełnienie nadzoru autorskiego w ramach ww. zadania.
Przedmiot zamówienia przewidziany do realizacji składa się z m.in.:
• Opracowanie dokumentacji projektowej peronu przystanku autobusowego na ul. Stawowej w Opolu,
• Wykonanie robót rozbiórkowych istniejących elementów niezbędnych do realizacji niniejszego zadania,
• Uzyskanie zgłoszenia robót budowlanych,
• Wykonanie robót ziemnych,
• Wykonanie nowych obrzeży i krawężników betonowych, wzdłuż jezdni peronowych,
• Wykonanie peronu o nawierzchni z betonowej kostki brukowej lub z prefabrykowanych płyt peronowych; należy przewidzieć wzdłuż peronu pasy integracyjne;
• Wykonanie konstrukcji nawierzchni na podłożu o kategorii nośności G1 stanowiącego dojście do peronu autobusowego o warstwie ścieralnej z betonowej kostki brukowej;
• Wykonanie odwodnienia (należy dążyć do maksymalnego wykorzystania retencjonowania wód opadowych), w razie konieczności należy przewidzieć włączenie do istniejącego odwodnienia;
• Likwidacja ewentualnych kolizji z siecią energetyczną i kanalizacyjną;
• Odtworzenie w razie konieczności elementów istniejącego drenażu pod peronem autobusowym,
• Opracowanie, zatwierdzenie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu oraz projektu stałej organizacji ruchu,
• Wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego,
• Wykonanie terenów zielonych wraz z obsianiem i ewentualnymi nasadzeniami,
• Wykonanie regulacji urządzeń obcych,
• Wykonanie robót wykończeniowych,
• Odtworzenie konstrukcji jezdni w wyniku prowadzonych robót budowlanych,
• Zakup, dostawę i montaż wiaty przystankowej.
Wymagany termin wykonania całości przedmiotu zamówienia: do 15 tygodni od dnia podpisania umowy tj. 105 dni.
Etap I – dokumentacja techniczna – do 12 tygodni od daty podpisania Umowy.
Etap II – roboty budowlane – do 15 tygodni od daty podpisania Umowy.
Szczegółowy zakres zamówienia określa Program funkcjonalno-użytkowy z załącznikami oraz zapisy umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45213311-6 - Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 1 u.p.z.p. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |