Przebudowa i remont dróg wewnętrznych na terenie Gminy Jasło

GMINA JASŁO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00438956
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00438956/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-31 12:37
Lokalizacja
Jasło, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9bd7d4b-287a-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
6851600312
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAŚLE38-200 Jasło, PL · lot 0
459 744,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438956 z dnia 2024-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg wewnętrznych na terenie Gminy Jasło

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASŁO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440264

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Jasło

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 44 36669

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminajaslo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminajaslo.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/939614

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont dróg wewnętrznych na terenie Gminy Jasło

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9bd7d4b-287a-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438956

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00097864/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa i remont dróg wewnętrznych na terenie Gminy Jasło

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361740

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGM.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.
Przebudowa i remont dróg wewnętrznych na terenie Gminy Jasło:
a/ Remont drogi wewnętrznej dz. nr 415/2, 945/4, 945/6, 946 w m. Sobniów w km 0+150--0+288 w ramach Funduszu Sołeckiego na 2024 r.
b/ Remont drogi wewnętrznej dz. nr 415/2, 945/4, 945/6, 946 w m. Sobniów w km 0+288--0+401
c/ Przebudowa drogi wewnętrznej (dz. nr ew. 1104, 1114) w kierunku P. Faryniarza w m. Niepla w km 0+000-0+048 w ramach Funduszu Sołeckiego na 2024 r.
d/ Przebudowa drogi wewnętrznej (dz. nr ew. 1104, 1114) w kierunku P. Faryniarza w m. Niepla w km 0+048-0+125
e/ Remont drogi wewnętrznej nr 1731/1, 1717/1 w m. Trzcinica w km 0+000-0+225
f/ Przebudowa drogi wewnętrznej nr 320 (od kapliczki w kier. P. Ciomci) w m. Wolica w km 0+000-052 w ramach Funduszu Sołeckiego na 2024 r.
g/ Przebudowa drogi wewnętrznej nr 320 (od kapliczki w kier. P. Ciomci) w m. Wolica w km 0+052-0+135
2. Przebudowa i remont dróg polegać będzie na:
- ścięciu poboczy,
- mechanicznym profilowaniu drogi,
- wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego 8 cm, jako
doziarnienie gruntu pod stabilizację,
- wykonanie stabilizacji gruntu cementem RM= 1,5 MPa, - gr. 30 cm,
- wykonanie na stabilizacji podbudowy z kruszyw łamanych gr. 12
cm ( tłuczeń, kliniec),
- wykonaniu nawierzchni bitumicznej (warstwa wiążąca i ścieralna),

3. Szczegółowy zakres robót określają: przedmiar robót zał. nr 1a - po zmianie, 1b - po zmianie, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót zał. nr 2 będące załącznikami do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 459744,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 459744,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 459744,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851949581

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30

7.3.4) Miejscowość: Jasło

7.3.5) Kod pocztowy: 38-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 459744,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2,5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane