Utrzymanie w sprawności technicznej, prace serwisowe skrzydeł okiennych (regulacja, smarowanie), usługa montażu klimatyzatora w budynku nr 46 w kompleksie wojskowym m. Czarne
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00438976
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00438976/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 12:41
- Lokalizacja
- Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f76c8a0-1c0c-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 8393043908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00438976 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie w sprawności technicznej, prace serwisowe skrzydeł okiennych (regulacja, smarowanie), usługa montażu klimatyzatora w budynku nr 46 w kompleksie wojskowym m. Czarne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1N
1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie w sprawności technicznej, prace serwisowe skrzydeł okiennych (regulacja, smarowanie), usługa montażu klimatyzatora w budynku nr 46 w kompleksie wojskowym m. Czarne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f76c8a0-1c0c-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438976
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00242494/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Utrzymanie w sprawności technicznej, prace serwisowe skrzydeł okiennych (regulacja, smarowanie) oraz montaż klimatyzatora w budynku nr 46 w kompleksie wojskowym m. Czarne.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00339933
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: w postępowaniach o zamówienia publiczne prowadzonych w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1) ustawy Pzp, nr spr. 13/INFR/6WOG/2024, nr ogłoszenia 2024/BZP 00224804/01 i nr spr. 20/INFR/6WOG/2024, nr ogłoszenia 2024/BZP 00261631/01 opublikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych - nie złożono żadnej oferty.
Podstawa prawna: art. 305 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023.1605 t.j. z późn. zm.).
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 40/INFR/WR/6WOG/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 170678,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie w sprawności technicznej, prace serwisowe skrzydeł okiennych (regulacja, smarowanie), usługa montażu klimatyzatora w budynku nr 46 w kompleksie wojskowym m. Czarne. Zakres prac do wykonania określa przedmiar robót, który wraz ze specyfikacją techniczną i zdjęciami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 263 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023.1605 t.j. z późn. zm.) „Jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie”.| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |