„Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2024: „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Miłej w Barczewie”
GMINA BARCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00439071
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00439071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-31 12:58
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2a5ca55-2e22-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7393844890
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00439071 z dnia 2024-07-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2024:
„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Miłej w Barczewie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BARCZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743574
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Barczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@barczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://barczewo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/barczewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2024:„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Miłej w Barczewie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2a5ca55-2e22-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047185/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj" zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2024
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373605
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych pn.: „Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2024: „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Miłej w Barczewie”, wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją projektu.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie dokumentacji projektowej zawierającej:
a) przedstawienie koncepcji rozmieszczenia urządzeń zabawowych i zagospodarowania terenu dla w/w placu zabaw,
b) wykonanie projektu budowlano - wykonawczego uwzględniającego przepisy Prawa Budowlanego i warunki techniczne - 2 egz. w wersji papierowej;
c) wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – 2 egz. w wersji papierowej.
d) uzyskanie zgłoszenia lub pozwolenia na budowę w oparciu o przygotowaną przez Wykonawcę dokumentację projektową;
2) Wykonanie robót budowlanych, zakup i montaż urządzeń zabawowych z elementów konstrukcyjnych stalowych atestowanych, zatwierdzonych uprzednio przez zamawiającego zgodnie z pozwoleniem na budowę lub skutecznym zgłoszeniem w zakresie:
3) Wykonanie prac ziemnych związanych z utworzeniem stref bezpieczeństwa w umiejscowieniu urządzeń zabawowych na placach zabaw, budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni tartanowej, zakupem i montażem piłkochwytów.:
4) Budowę boiska wielofunkcyjnego przy ul. Miłej w Barczewie dz. nr 59/13; 57/3 obr. 2 m. Barczewa.
a) budowa mini boiska szer. 10 m. dłu. 15 m. z przygotowaniem podłoża i nawierzchni tartanowej z dwoma bramkami do gry w piłkę ręczną i dwoma koszami do gry w piłkę koszykową oraz zakupem i montażem piłkochwytów wys. 4 m. po obwodzie całego boiska,
b) zakup i montaż mini zjeżdżalni dla dzieci do lat 3,
c) przeniesienie istniejących urządzeń zabawowych we wskazane miejsca przez Zamawiającego na terenie działek objętych zadaniem. (ławka, hustawka, bujak, stół do tenisa stołowego),
d) zakup i montaż ławek parkowych z oparciem szt. 3,
e) w załączeniu do przetargu wykaz poglądowych urządzeń i mini boiska ujętych w PFU,
f) zakup i zasiew trawy po wykonanych robotach ziemnych,
g) obsługa geodezyjna (pozyskanie map do celów projektowych, wytyczenie w terenie, wykonanie pomiarów powykonawczych).
5) Pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją projektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294831,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPORTSYSTEM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393851849
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 21/23
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-508
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |