"Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz"

Gmina Wąsosz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00439169
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00439169/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-31 13:18
Lokalizacja
Wąsosz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f494696d-2d5d-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
6931940501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE 'DROGBUD' - GOSTYŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGostyń, PL · lot 0
8 124 780,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00439169 z dnia 2024-07-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąsosz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050617

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 17

1.5.2.) Miejscowość: Wąsosz

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-210

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (65) 543 78 50

1.5.8.) Numer faksu: (65) 543 77 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wasosz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wasosz.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platforazakupowa.pl pod adresem platformazakupowa.pl/pn/wasosz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f494696d-2d5d-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439169

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052500/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371462

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6504065,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. "Modernizacja infrastruktury drogowej w gminie Wąsosz".
Zadanie podzielone jest na następujące inwestycje:
1. Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 120164 D w m. Bartków
2. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Chocieborowice (dz. nr 59)
3. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Chocieborowice (dz. nr 145/2, 144)
4. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Cieszkowice
5. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Ługi
6. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Drozdowice Małe
7. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Górka Wąsoska
8. Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Kobylniki
9. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 588/2)
10. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 593, 579, 606)
11. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 600, 607)
12. Przebudowa drogi gminnej - ulicy Powstańców Styczniowych w miejscowości Wąsosz
13. Przebudowa drogi gminnej - ulicy Wierzbowej w miejscowości Wąsosz
14. Przebudowa odcinka drogi gminnej - ulicy Nowej i 700-lecia w Wąsoszu
15. Przebudowa dróg gminnych w zakresie budowy chodnika oraz utwardzenie części terenu działki nr 383/4
16. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Wiklina
17. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pobiel (dz. nr 587/2)
18. Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Baranowice
19. Przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Wrząca Wielka
W ramach zadania wykonane zostaną m. in. następujące prace: roboty pomiarowe, karczowanie pni i krzaków, rozbiórka elementów dróg, wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych, koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, roboty ziemne związane z kanalizacją deszczową, podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem, podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, nawierzchnia z kostki brukowej, oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych, nawierzchnia z betonu asfaltowego, podbudowa z betonu cementowego, oznakowanie pionowe i poziome, rekultywacja istniejących rowów, oczyszczenie przepustów, roboty wykończeniowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru dotyczący zadań został określony w załącznikach do SWZ:
• Dokumentacjach technicznych,
• Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6605512,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9202259,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6605512,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe "DROGBUD" - Gostyń Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6961425086

7.3.3) Ulica: Grabonóg 69b

7.3.4) Miejscowość: Grabonóg

7.3.5) Kod pocztowy: 63-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

0,5% - branża elektryczna
1% - branża telekomunikacyjna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8124780,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-30
2024-07-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane