Modernizacja zespołu szatni wraz z pomieszczeniami sanitarnymi w budynku bazy MZUK w Gliwicach w formule zaprojektuj i wybuduj(2)
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00373719
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 07:08
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b25f21fd-2368-45e5-8503-fcadfed71d57
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373719 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zespołu szatni wraz z pomieszczeniami sanitarnymi w budynku bazy MZUK w Gliwicach w formule zaprojektuj i wybuduj(2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b25f21fd-2368-45e5-8503-fcadfed71d571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja zespołu szatni wraz z pomieszczeniami sanitarnymi w budynku bazy MZUK w Gliwicach w formule zaprojektuj i wybuduj(2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b25f21fd-2368-45e5-8503-fcadfed71d57
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019510/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Modernizacja szatni dla pracowników w budynku przy ul. Strzelców Bytomskich 25c
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00339001
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.47.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji polegających na modernizacji zespołu szatni wraz z pomieszczeniami sanitarnymi w budynku bazy MZUK w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich 25C.
2. Zadanie realizowane w formule "zaprojektuj i wybuduj".
3. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją zespołu szatni wraz z pomieszczeniami sanitarnymi w budynku bazy MZUK w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich 25C zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją projektową, a także pełnienia nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowalnych.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym ZAŁĄCZNIK nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
5. W celu zapoznania się z warunkami panującymi na obiekcie przed złożeniem oferty Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej. W celu ustalenia szczegółów należy kontaktować się z osobą wskazaną w Rozdziale 13 pkt. 1) SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do 29.07.2026 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |