"Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno – turystycznych w gminie Witkowo " dla części III

Gmina i Miasto Witkowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373810
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373810/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 08:31
Lokalizacja
Witkowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d3507df-2d80-497d-b942-c887e414bfe4
Identyfikator
7842299262
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógGotowe panele ogrodzeniowe

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ MIKITOWKopydłowo, PL · lot 0
166 450,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373810 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno – turystycznych w gminie Witkowo " dla części III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Witkowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska

1.5.2.) Miejscowość: Witkowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-230

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.dziekanska@witkowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.witkowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332222

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno – turystycznych w gminie Witkowo " dla części III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d3507df-2d80-497d-b942-c887e414bfe4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373810

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021056/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno-turystycznych w gminie Witkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest współfinansowane ze środków zewnętrznych w ramach Priorytetu 08 „Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)” Działania 08.01 „Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1. W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie złożono ani jednej oferty.
2. Pierwotne warunki zamówienia (w tym opis przedmiotu zamówienia, istotne postanowienia umowy oraz kryteria oceny) nie zostały w istotny sposób zmienione w stosunku do postępowania unieważnionego,
3. Zamawiający nadal posiada potrzebę zrealizowania inwestycji,
spełnione zostały wszystkie przesłanki obligatoryjne, o których mowa w art. 305 pkt 2 ustawy Pzp. W związku z powyższym, wszczęcie postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki i zaproszenie do negocjacji wybranego wykonawcy jest w pełni uzasadnione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-17a285b1-666c-407d-9197-e2d66deca1a7

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITz.271.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest: Rodzaj zamówienia – robota budowlana
- nasadzenia – lawendy, trawy ozdobne w m. Małachowo Złych Miejsc i Kamionka,
- ogrodzenie terenu panelowe - 145 mb w m. Kamionka,
- utwardzenie terenu z kostki – 420 m w m. Kamionka,
- roboty elektryczne w m. Kamionka,( bez tablicy multimedialnej i lamp)
- kompleksową obsługę geodezyjną,
- kompleksową dokumentację powykonawczą oraz inwentaryzację geodezyjną.

Wykonanie zadania obejmuje dodatkowo:
1) organizację, zagospodarowanie i likwidację placu budowy,
2) zapewnienie dojazdu do innych obiektów posesji w czasie prowadzenia robót,
3) powstałe odpady, w tym wszelkiego rodzaju nadziemne, podziemne, nieorganiczne i organiczne pozostałości typu gruz, złom pnie, korzenie itp. należy bez zbędnej zwłoki wywozić na składowisko odpadów lub przekazać przedsiębiorcy posiadającemu zezwolenie na transport odpadów.
4) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MATEUSZ MIKITOW KOSBRUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841673221

7.3.3) Ulica: Kopydłowo 5 lok 1

7.3.4) Miejscowość: Kopydłowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-270

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166450,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-10 do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane