Budowa budynku wielorodzinnego wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Turkusowej w Gdyni w ramach zadania budżetowego "Budowa budynku komunalnego przy ul. Turkusowej"

LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373824
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373824/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 08:37
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20cf145b-31af-4586-8881-331e4e69a933
Identyfikator
5862303965
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty muroweRoboty izolacyjneWykonywanie pokryć dachowychInstalowanie ram drzwiowych i okiennychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

KAMARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL · lot 0
13 246 235 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373824 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku wielorodzinnego wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Turkusowej w Gdyni w ramach zadania budżetowego "Budowa budynku komunalnego przy ul. Turkusowej"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LABORATORIUM INNOWACJI SPOŁECZNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363799128

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 31

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-346

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 527 89 80, +48 663 265 585

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lis.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gdynia.pl/bip/lis

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20cf145b-31af-4586-8881-331e4e69a933

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku wielorodzinnego wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu przy ul. Turkusowej w Gdyni w ramach zadania budżetowego "Budowa budynku komunalnego przy ul. Turkusowej"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20cf145b-31af-4586-8881-331e4e69a933

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373824

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044021/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa budynku komunalnego przy ul Turkusowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215624

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2500.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami;
2. Wykonanie w nowym budynku instalacji umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie obiektu, zgodnie z jego przeznaczeniem;
3. Wykonanie dachu zielonego pokrytego roślinnością ekstensywną;
4. Zagospodarowanie terenu, w tym wykonanie m.in.: chodników, schodów terenowych, dojazdu, miejsc parkingowych, oświetlenia zewnętrznego, ogrodzenia, zieleni oraz montażu elementów małej architektury;
5. Usunięcie karpin wyciętych drzew oraz przesadzenia i przycinki drzew i krzewów, wykonanie nasadzeń zastępczych wraz z pielęgnacją zieleni w okresie gwarancji;
6. Rozbiórkę wraz z utylizacją wszystkich istniejących elementów zagospodarowania terenu (kolidujących z projektowanym zagospodarowaniem terenu) np. nawierzchni, podbudów, słupów oświetleniowych, itp. oraz instalacji podziemnych w niezbędnym zakresie;
7. Przebudowę zjazdu z ul. Turkusowej;
8. Zaprojektowanie, uzgodnienie i wykonanie tymczasowej organizacji ruchu;
9. Przebudowę i budowę infrastruktury technicznej, w tym m.in.:
- likwidacja kolizji z istniejącą szafką oświetleniową w zakresie przełożenia linii kablowej sieci oświetlenia drogowego;
Uwaga: budowę przyłącza energetycznego oraz likwidację kolizji z istniejącą szafką oświetleniową w zakresie przeniesienia szafki i przełożenia linii kablowej nn-0,4kV zrealizuje ENERGA Operator.
- budowę przyłącza kanalizacji telekomunikacyjnej;
- zaprojektowanie, uzgodnienie i wykonanie dodatkowego WLZ zasilającego ładowarki samochodowe;
- budowę przyłącza wodno-kanalizacyjnego;
- budowę zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym oraz z przyłączeniem do sieci kanalizacji deszczowej;
- Uwaga: budowa przyłącza c.o. oraz montaż urządzeń węzła cieplnego zrealizuje OPEC;
10. Montaż m.in. wyposażenia wbudowanego, mebli, sprzętów, wyposażenia łazienkowego i oznakowania;
11. Dostawę i montaż tablic informacyjnych oraz tabliczki adresowej;
12. Wykonanie robót budowlanych wraz ze wszystkimi innymi pracami towarzyszącymi oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie wydanej przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz wszelkich innych decyzji, zgód, pozwoleń, badań, dopuszczeń etc. niezbędnych do prawidłowego użytkowania obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262520-2 - Roboty murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13246235,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18299123,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13246235,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAMARO SP. Z O.O. SP. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842069207

7.3.3) Ulica: ul. Kartuska 213

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-122

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13246235,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 490 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane