Remont budynku Domu Kultury w Wojsławicach

GMINA WOJSŁAWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00373828
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00373828/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 08:39
Lokalizacja
Wojsławice, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bd8b85d-7f9a-476b-88b7-a07a7a2b1d03
Identyfikator
5632158353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

L-KA CEZARY RODZIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWAHrubieszów, PL · lot 0
442 312,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373828 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Domu Kultury w Wojsławicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJSŁAWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 30

1.5.2.) Miejscowość: Wojsławice

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-120

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 825669102

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wojslawice.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugwojslawice.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wojslawice.ezamawiajacy.pl/pn/wojslawice/demand/177090/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Domu Kultury w Wojsławicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bd8b85d-7f9a-476b-88b7-a07a7a2b1d03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373828

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030662/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont Domu Kultury w Wojslawicach w ramach "Budowa i modernizacja infrastruktury kultury i dziedzictwa kulturowego OF Malowniczy Wschód"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet XI: Rozwój zrównoważony terytorialnie Działania 11.6: Ochrona dziedzictwa kulturowego obszarów innych niż miejskie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOSR.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowalne polegające na remoncie budynku Domu Kultury w Wojsławicach pod adresem Wojsławice, ul. Uchańska 9, na działce nr 2006 obrębu 0020 Wojsławice.

Zakres robót obejmuje wymianę pokrycia dachowego na budynku Domu Kultury w Wojsławicach wraz z wymianą elementów konstrukcji dachowej, remont podestu scenicznego, wykonaniu pochylni dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, wymianie drzwi wejściowych, montażu klimatyzatorów dla sali widowiskowej oraz pomieszczeń biurowych, montażu ekranu podwieszanego, remoncie okładziny ściennej przy scenie rozbudowie instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442312,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 591807,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442312,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: L-KA CEZARY RODZIEWICZ sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9191836859

7.3.3) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 6

7.3.4) Miejscowość: Hrubieszów

7.3.5) Kod pocztowy: 22-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442312,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane