Wymiana izolacjo-nawierzchni na stalowych przęsłach zwodzonych na moście w Gdańsku-Sobieszewie
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00373837
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 08:43
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90fbd8ed-8b24-43c6-9012-2daf91487a64
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373837 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana izolacjo-nawierzchni na stalowych przęsłach zwodzonych na moście w Gdańsku-Sobieszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana izolacjo-nawierzchni na stalowych przęsłach zwodzonych na moście w Gdańsku-Sobieszewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90fbd8ed-8b24-43c6-9012-2daf91487a64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046229/49/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.61 Wymiana izolacjo-nawierzchni na stalowych przęsłach zwodzonych na moście w Gdańsku-Sobieszewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344493
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 84/BZP-U.510.65.2026/AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Wymiana izolacjo-nawierzchni na stalowych przęsłach zwodzonych na moście w Gdańsku-Sobieszewie”.
2. Zakres rzeczowy robót obejmuje wszystkie prace, czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym w szczególności:
1) roboty przygotowawcze i zabezpieczające (m.in. opracowanie, uzgodnienia, realizacja Tymczasowej Organizacji Ruchu, Program Zapewnienia Jakości i Projekt Technologiczny);
2) rozbiórka istniejącej nawierzchnio-izolacji wraz z utylizacją materiałów rozbiórkowych;
3) wykonanie „nowej” nawierzchnio-izolacji, w tym badania, próby, sprawdzenia;
4) przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej;
5) w okresie gwarancyjnym coroczny 2-krotny (w okresie jesiennym i wiosennym) przegląd nawierzchnio-izolacji wraz z wykonaniem bieżącej konserwacji i ewentualnych napraw.
3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone
w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W dniu 31.07.2026 r. o godz. 11:00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym pn.: „Wymiana izolacjo-nawierzchni na stalowych przęsłach zwodzonych na moście w Gdańsku-Sobieszewie”. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.
Uzasadnienie prawne:
Podstawą unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, który stanowi, że zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |