Rozbudowa ulicy Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim.
Gmina Jeżów Sudecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00373957
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 09:22
- Lokalizacja
- Jeżów Sudecki, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae325281-f3f1-4e42-88bc-7892dac5b0ee
- Identyfikator
- 6111017308
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373957 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa ulicy Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżów Sudecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 63
1.5.2.) Miejscowość: Jeżów Sudecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-521
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jezowsudecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae325281-f3f1-4e42-88bc-7892dac5b0ee1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa ulicy Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae325281-f3f1-4e42-88bc-7892dac5b0ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047360/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa ul. Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294994
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.ZP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Projekt budowlany - Załącznik nr 1 do SWZ. Nazwa pliku „Załącznik nr 1 - Projekt”.
2) Oferenci w ramach ceny ofertowej zobowiązani są ująć prace odtworzeniowe
na nieruchomości nr 201/2, obręb Jeżów Sudecki w zakresie określonym przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego, w związku wyłączeniem części nieruchomości na potrzeby rozbudowy drogi ul. Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim. Oferenci mają obowiązek przeprowadzić prace odtworzeniowe wyłączenie w zakresie rzeczowym i finansowym określonym treścią operatu szacunkowego, tj.:
- nowa część ogrodzenia wraz z cokołem betonowym od strony ogrodu. Ogrodzenie z siatki na słupkach stalowych osadzonych na stopach betonowych wzdłuż istniejącego cokołu betonowego (po dawnym ogrodzeniu). Cokół ten spełnia również role muru oporowego pomiędzy ogrodem, a wybudowanym trawnikiem. Ogrodzenie o łącznej długości 24,65mb.
- część ogrodzenia przyległa do ogrodzenia nowego od strony wejścia głównego do budynku. Ogrodzenie z siatki na słupkach osadzonych w cokole betonowym. Ogrodzenie o długości 11,60mb.
- część ogrodzenia na odcinku od strony wejścia głównego do drugiej bramy. Ogrodzenie z siatki w ramkach na słupkach stalowych osadzonych w cokole betonowym. grodzenie o długości 4,70mb.
- bramy, bramka i zadaszenie nad wejściem głównym do budynku. Bramy i bramka z siatki w ramach z kształtowników stalowych ze słupkami przybramowymi z rur stalowych osadzonych w cokole betonowym. Zadaszenie nad wejściem do budynku o konstrukcji stalowej (słupki stalowe osadzone w gruncie). Dach z blachy.
Zgodnie z treścią Decyzji Starosty Karkonoskiego nr GKN.III.683.1.2025.2
z dnia 13.02.2026 r. wartość odtworzeniowa w/w składowych określona została na kwotę brutto 40.600,00 zł. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania w/w odtworzeń wyłącznie w zakresie rzeczowym i do wysokości kwoty wskazanej przez rzeczoznawcę majątkowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1872941,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2758279,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1872941,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141023319
7.3.3) Ulica: Szybowcowa 23B
7.3.4) Miejscowość: Jeżów Sudecki
7.3.5) Kod pocztowy: 58-521
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1872941,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-188.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |