Przystosowanie budynku ZDP do wymogów p.poż

Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374079
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00374079/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 10:02
Lokalizacja
Ryki, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3172808-987d-4afe-9a8a-0bdccf1b2cea
Identyfikator
5060019023
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiercenie studni wodnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty wiertnicze i górniczeRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374079 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie budynku ZDP do wymogów p.poż

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Ryki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpryki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpryki.e-biuletyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpryki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ZARZĄDZANIE I UTRZYAMNIE DRÓG

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przystosowanie budynku ZDP do wymogów p.poż

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3172808-987d-4afe-9a8a-0bdccf1b2cea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374079

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/PN/9/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w trybie „zaprojektuj i wybuduj” zadania polegającego na wykonaniu urządzenia wodnego tj. ujęcia wód podziemnych – studni wraz z hydrantem na cele zabezpieczenia ppoż. do zewnętrznego gaszenia pożaru budynku Zarządu Dróg Powiatowych w Rykach przy ul. Kolejowej 5, gmina Ryki, powiat rycki, województwo lubelskie.
2. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do:
- wykonania dokumentacji projektowej, uzyskania niezbędnych opinii, uzgodnień, warunków oraz stosownych decyzji administracyjnych, opinii rzeczoznawcy przeciwopożarowego
- wykonania specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów i kosztorysów,
- wykonanie robót budowlanych,
- pełnienie nadzoru autorskiego
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został za pomocą programów funkcjonalno – użytkowych (zwanych dalej pfu), które stanowią załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie została złożona żadna oferta.
2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane