"Modernizacja placu sportowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie, ul. M. Skłodowskiej – Curie 6 "

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374084
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00374084/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 10:04
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf36d591-50f8-46a1-a42f-df48582698b3
Identyfikator
6320009448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK KUŁAKSkwierzyna, PL · lot 0
1 277 952,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374084 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja placu sportowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie, ul. M. Skłodowskiej – Curie 6 "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf36d591-50f8-46a1-a42f-df48582698b3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Modernizacja placu sportowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie, ul. M. Skłodowskiej – Curie 6 "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf36d591-50f8-46a1-a42f-df48582698b3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374084

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025943/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Modernizacja placu sportowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267067

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OW.VII.260.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1429373,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont boisk sportowych – boiska wielofunkcyjnego oraz do siatki ręcznej przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 6
w Jaworznie.
Wykonanie robót w zakresie:
1) budowlanym:
Prace rozbiórkowe obejmują: karczowanie i wywożenie karpiny, usunięcie bramek do piłki nożnej, demontaż istniejących piłkochwytów wraz z podmurówką i fundamentami, demontaż koszy do koszykówki, rozebranie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych, wywóz gruzu.
Prace budowlane obejmują: wykonanie obrzeży betonowych o wymiarach, roboty ziemne z transportem urobku samochodami samowyładowczymi, podsypki piaskowe zagęszczone mechanicznie, wykonanie podbudowy, ułożenie warstwy wzmacniającej grunt pod warstwy konstrukcyjne z geowłókniny, położenie warstwy EPDM oraz SBR – nawierzchnia poliuretanowa – (boisko wielofunkcyjne 1125,0 m2, boisko do piłki siatkowej 360 m2), mechaniczne malowanie linii segregacyjnej i krawędziowych ciągłych, rekultywacja i niwelacja terenu, obsianie terenu trawą, uporządkowanie terenu wokół boisk, montaż piłkochwytów przy boisku wielofunkcyjnym, montaż piłkochwytów wokół boiska do piłki ręcznej wraz z furtką, montaż bramki stałej do piłki ręcznej, montaż słupów do koszykówki, montaż tablicy do koszykówki, montaż obręczy do koszykówki, montaż siatki do obręczy, montaż tulei montażowej słupka aluminiowego, wykonanie słupków do siatkówki, wykonanie siatki do siatkówki z antenkami, montaż koszy na śmieci.
zgodnie z:
1) Projektem zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno-budowlany: „Przebudowa zespołu boisk sportowych z budową siłowni zewnętrznej w ramach zadania „Modernizacja boiska wielozadaniowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie” – branża architektoniczna, marzec 2026 r. stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ,
2) Projektem technicznym „Przebudowa zespołu boisk sportowych z budową siłowni zewnętrznej w ramach zadania „Modernizacja boiska wielozadaniowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego
w Jaworznie” – branża architektoniczna, marzec 2026 r. stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3) Wyposażeniem strefy sportowo – rekreacyjnej - wykaz wyposażenia.
stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ,
4) Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych: „Modernizacja placu sportowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie w ramach zadania „Modernizacja boiska wielozadaniowego przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie” – branża budowlana.
stanowiącą Załącznik Nr 4 do SWZ,
5) Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ,
Zamawiający udostępnia informacyjnie przedmiary robót jako pomoc w sporządzeniu ceny ofertowej przez Wykonawcę.
6) Przedmiar robót: „Modernizacja boisk przy budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie przy
ul. M. Skłodowskiej – Curie 6 w Jaworznie” – branża budowlana. stanowiący Załącznik Nr 6 do SWZ,
7) Przedmiar: „Wyposażenie strefy sportowo – rekreacyjnej” stanowiący Załącznik Nr 7 do SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 968440,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1596391,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1277952,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kułak- Budownictwo Sportowe. Inżynieria Krajobrazu

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961001523

7.3.3) Ulica: Lawendowa 1

7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 66-440

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1277952,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane