„Przebudowa i remont placu zabaw w Miechowie-Charsznicy”

GMINA CHARSZNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374150
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00374150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 10:33
Lokalizacja
Miechów-Charsznica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86edbc3b-3428-4eb5-8a64-7d6f90c43a0d
Identyfikator
6591153915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciRoboty budowlane w zakresie parków rozrywkiWyposażenie parków i placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ KOZIEŁOrłów, PL · lot 0
195 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374150 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i remont placu zabaw w Miechowie-Charsznicy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHARSZNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010027

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 20

1.5.2.) Miejscowość: Miechów-Charsznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-250

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@charsznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.charsznica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-86edbc3b-3428-4eb5-8a64-7d6f90c43a0d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa i remont placu zabaw w Miechowie-Charsznicy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86edbc3b-3428-4eb5-8a64-7d6f90c43a0d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035998/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa i remont plcu zabaw w Miechowie-Charsznicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311010

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.7011.1.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont placu zabaw w Miechowie-Charsznicy.

2. Zakres robót:

• Demontaż istniejących urządzeń placu zabaw: huśtawka podwójna 2 szt.; huśtawka ważka 1 szt.; kiwak 1 szt.; zestaw z wieżą i zjeżdżalnią 1 szt.; piaskownica 1 szt.; karuzela 1 szt.; lokomotywa z podestem 1 szt.; wagonik zamknięty 1 szt.
• Wyrównanie i wykonanie właściwej nawierzchni pod urządzenia zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami: Przyjęte warstwy:
- nawierzchnia ze zrębków drewnianych frakcji do 25 mm gr. 30cm (20 cm + 10 cm
jako warstwa przesypowa);
- warstwa odsączająca z piasku gr. 10cm (po zagęszczeniu);
- grunt rodzimy.
Nawierzchnię należy wykonać na wykorytowanym i zniwelowanym do wymaganych poziomów terenie. Podbudowa nawierzchni musi być wykonana bez nierówności i zagęszczona.
• Montaż nowych urządzeń: zestaw zabawowy, huśtawka potrójna ( typy siedzisk bocianie gniazdo, siedzisko płaskie bez oparcia, siedzisko koszykowe dla najmłodszych dzieci), huśtawka ważka, karuzela, zestaw sportowo sprawnościowy czworokąt, huśtawka typu bujak, tunel (stonoga), stół betonowy dwuosobowy z planszą do gry w szachy, stół betonowy dwuosobowy z planszą do gry w chińczyka,
• Renowacja i remont istniejących ławek
• Utrzymanie niekolidującej zieleni oraz wykonanie trawników
• Wykonanie robót towarzyszących niezbędnych do realizacji inwestycji, a także uzyskanie wszelkich niezbędnych opinii i uzgodnień, odbiorów.

Przebudowa i remont wyżej wymienionego obiektu wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych robót towarzyszących, sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, przeprowadzenie wymaganych badań i pomiarów kontrolnych, zebranie i przekazanie kompletu materiałów wymaganych przez Zamawiającego.
Materiały pochodzące z rozbiórki istniejącego placu zabaw Wykonawca po demontażu usuwa i wywozi, koszty związane z usunięciem i wywozem zdemontowanych urządzeń należy uwzględnić w cenie oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210945,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany i Instalacji Elektrycznych Paweł Kozieł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6821747878

7.3.4) Miejscowość: Słomniki

7.3.5) Kod pocztowy: 32-090

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane