„Remont pomieszczeń Zespołu Szkół w Mętowie"

GMINA GŁUSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374366
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00374366/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 11:35
Lokalizacja
Dominów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c670d2f6-bbae-49bc-8b8f-3570cff9bd96
Identyfikator
9462579832
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ PIEKARCZYKLublin, PL · lot 0
1 012 290 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374366 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pomieszczeń Zespołu Szkół w Mętowie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁUSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019980

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Dominów

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-388

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81-75-18-760

1.5.8.) Numer faksu: 81-75-18-650

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@glusk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glusk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c670d2f6-bbae-49bc-8b8f-3570cff9bd96

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont pomieszczeń Zespołu Szkół w Mętowie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c670d2f6-bbae-49bc-8b8f-3570cff9bd96

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374366

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039024/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń w budynku ZS w Mętowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie nr 1: „Adaptacja i remont pomieszczeń przedszkolnych w budynku Szkoły Podstawowej w Mętowie”realizowana w ramach Działania 7.1 Infrastruktura przedszkolna Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 (pozostała treść informacje dodat.)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242442

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 877453,73

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont pomieszczeń Zespołu Szkół w Mętowie”.
4.2. Zamawiający podzielił zamówienie na zadania jak poniżej:
4.2.1. Zadanie nr 1: „Adaptacja i remont pomieszczeń przedszkolnych w budynku Szkoły Podstawowej w Mętowie”
W zakres zadania wchodzą następujące prace:
1) Adaptacja pomieszczeń przedszkolnych w budynku Szkoły Podstawowej w Mętowie w zakres której wchodzi:
• Dostosowanie przedmiotowej części budynku do przepisów ppoż. (wykonanie zabudowy G-K, montaż stolarki ppoż. EI30, montaż żaluzji okiennych ppoż., wykonanie zabudowy pożarowej rozdzielnicy głównej budynku, rozbudowa instalacji hydrantowej)
• Montaż oświetlenia awaryjnego i uzupełnienie systemu oddymiania zgodnie z dokumentacją techniczną i przyjętymi w ekspertyzie pożarowej rozwiązaniami zamiennymi,
• Cyklinowanie i lakierowanie posadzek drewnianych i parkietów w pomieszczeniu nr 0.13 (sala lekcyjna nr 2) i pomieszczeniu 0.11 (hol przedszkola – łącznik), malowanie ścian i sufitów w przedmiotowej części budynku po przeprowadzonych pracach.

2) Remont pomieszczeń oddziałów przedszkolnych w budynku Szkoły Podstawowej w Mętowie, w zakres którego wchodzi: Malowanie ścian i sufitów w salach lekcyjnych i korytarzach, wymiana wykładzin z tworzyw sztucznych w pomieszczeniu 0.20 (sala lekcyjna nr 5) i pomieszczeniu 0.21(sala lekcyjna nr 6).

4.2.2. Zadanie nr 2: „Remont i dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeń w ZS w Mętowie”

W zakres zadania wchodzą następujące prace:
1) Dostosowanie łazienki na II dla potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z montażem
instalacji przyzywowej.
2) Wymiana stolarki drzwiowej tradycyjnej z progami, na bezprogową eliminująca bariery
Architektoniczne.
3) Wymiana balustrady na podjeździe dla niepełnosprawnych, nowa balustrada spełniająca
wymagania zgodnie z Warunkami Technicznymi.
4) Wymiana balustrad na schodach zlokalizowanych na drogach komunikacji ogólnej wraz z
malowaniem.
5) Kontrastujące oznaczenie drzwi oraz ciągów komunikacyjnych dla osób z zaburzeniami
Widzenia.
6) Remont posadzek drewnianych, cyklinowanie w celu wyrównania nierówności powierzchni stanowiących bariery architektoniczne wraz lakierowaniem.
7) Odnowienie posadzek klatek schodowych wraz z kontrastowym oznakowaniem schodów.
8) Wymiana stolarki okiennej.
9) Wymiana wyposażenia instalacyjnego łazienek, montaż przyborów sanitarnych,
odnowienie powierzchni ścian i sufitów.
10) Wymiana osłon grzejników na ciągach komunikacyjnych oraz sanitariatach.
11) Malowanie ścian i sufitów.
12) Montaż parapetów na klatce schodowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa, w tym ekspertyza techniczna w zakresie ochrony ppoż.
2) Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWiORB),
3) Przedmiary robót,
4) Decyzje o braku sprzeciwu w sprawie robót niewymagających pozwolenia na budowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 829000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1012290,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1012290,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Rytom Tomasz Piekarczyk”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462490894

7.3.3) Ulica: Czesława Strzeszewskiego nr 15 lok. 96

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-153

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1012290,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane