Modernizacja ulicy Łąkowej i Działkowej w miejscowości Korytów A

Gmina Radziejowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374451
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00374451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 11:53
Lokalizacja
Radziejowice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37e85bd3-c06c-4e6d-8802-76092870418b
Identyfikator
8381426414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
730 112,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374451 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ulicy Łąkowej i Działkowej w miejscowości Korytów A

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radziejowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148414

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kubickiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Radziejowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-325

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@radziejowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziejowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37e85bd3-c06c-4e6d-8802-76092870418b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ulicy Łąkowej i Działkowej w miejscowości Korytów A

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37e85bd3-c06c-4e6d-8802-76092870418b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034780/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja ulicy Łąkowej i Działkowej w miejscowości Korytów A

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273380

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2026.SR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacyjnych robót drogowych polegających na wzmocnieniu istniejącej nawierzchni ul. Działkowej i Łąkowej w miejscowości Korytów A, w gminie Radziejowice, w powiecie żyrardowskim, woj. mazowieckie..
2. Zakres robot stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje:

1) modernizacja nawierzchni drogi na odcinku długości – 650 mb;
2) opornik betonowy 12x25 cm obustronnie – 1350 m
3) wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno- asfaltowej (warstwa ścieralna) – 2 940 m2;
4) umocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym – tłuczniem kamiennym – 980 m2;

3. Planowana Planowane do modernizacji ulice są drogami zamiejscowymi o przebiegu szlakowym na całym odcinku. Drogi przebiegają przez teren zabudowy siedliskowej znajdującej się na działkach przyległych do drogi.
a) Droga – ul. Działkowa - w istniejącym stanie posiada nawierzchnię nieulepszoną z tłucznia o szerokości 3,50 m.
b) Droga – ul. Łąkowa – w istniejącym stanie posiada nawierzchnię nieulepszoną o szerokości 5,0-4,0 m.
Drogi nie posiadają elementów pasa drogowego przeznaczonych do wydzielonego ruchu pieszych oraz poboczy.
Odwodnienie nawierzchni dróg odbywa się w sposób powierzchniowy.
4. Projektowane parametry drogi:
- kategoria ruchu – KR 1-2;
- jezdnia z mieszanki mineralno – asfaltowej;
- pobocze obustronne gruntowe ulepszone kruszywem;
- przekrój jezdni o dwustronnym, 2,00 % spadku poprzecznym;
- odwodnienie nawierzchni jak dotychczas – powierzchniowo.
5. Projekt przewiduje wzmocnienie istniejącej konstrukcji jezdni przez ułożenie nowej nawierzchni wykorzystując istniejącą nawierzchnię za warstwę dolną konstrukcji.
1) Zaprojektowano następujące parametry przekroju normalnego:
a) Ulica Działkowa
- jezdnia szerokości 3,50 m,
- pobocze gruntowe, obustronne ulepszone kruszywem o szerokości 0,75 m.
b) Ulica Łąkowa
- jezdnia szerokości 5.5 – 5.0 m,
- pobocze gruntowe, obustronne ulepszone kruszywem o szerokości 0,75 m.
2) Konstrukcje nawierzchni poszczególnych elementów pasa drogowego:
Ulica Działkowa:
▪ jezdnia:
- wyrównanie istniejącej nawierzchni tłuczniem kamiennym 0/31,5 -grub. 10 cm
- podbudowa z betonu asfaltowego AC 16P grub. 5 cm
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S grub. 4 cm
- opornik betonowy 12x25 cm na ławie z betonu C8/10 z oporem (obustronnie)
▪ pobocze:
- pobocze gruntowe obustronne o szerokości 0,75m, ulepszone kruszywem łamanym kamiennym
warstwą o grubości 12 cm.
Ulica Łąkowa:
▪ jezdnia:
- wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową w ilości 75km/m2
- wykonanie warstwy pośredniej z geosiatki
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W grub. 5 cm
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S grub. 4 cm
- opornik betonowy 12x25 cm na ławie z betonu C8/10 z oporem (obustronnie)
▪ pobocze:
- pobocze gruntowe obustronne o szerokości 0,75m, ulepszone kruszywem łamanym kamiennym
warstwą o grubości 12 cm.
6. Kolizje i urządzenia niezwiązane z drogą
Projekt nie przewiduje przebudowy istniejących sieci lub urządzeń z wyłączeniem koniecznych do wykonania pionowych regulacji elementów infrastruktury technicznej znajdującej się w pasie drogowym bez naruszenia i dokonywania zmian ich konstrukcji:
- studzienki wodociągowej – 1 szt.
- studni kanalizacji – 14 szt., w tym właz 1000 mmx1000 mm klasy D400 na komorze tłoczni ścieków usytuowanej w jezdni w ul. Łąkowej.
7. Roboty w pobliżu istniejących sieci należy prowadzić ze szczególną ostrożnością pod nadzorem i finalnej akceptacji wykonanych regulacji przez właścicieli sieci i urządzeń
8. Wykonawca realizując zamówienie będzie wykonywał roboty w sposób jak najmniej uciążliwy i kolizyjny dla mieszkańców.
9. Szczegółowy zakres robót, w tym wymagania dotyczące jakości materiałów oraz wykonania robót zawarte są w Dokumentacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 7 SWZ, na którą składają się w szczególności:
1) Projekty wykonawczy;
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB);
3) Przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 730112,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 910870,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 730112,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712259264

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty przygotowawcze, podbudowy, roboty wykończeniowe, roboty brukarskie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 730112,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane