Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Zebrzydowice
GMINA ZEBRZYDOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374469
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 11:57
- Lokalizacja
- Zebrzydowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc22d165-9b12-446b-b4f6-7ab45309e362
- Identyfikator
- 5482430901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374469 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Zebrzydowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZEBRZYDOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Antoniego Janusza 6
1.5.2.) Miejscowość: Zebrzydowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-410
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zebrzydowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zebrzydowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13439351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Zebrzydowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc22d165-9b12-446b-b4f6-7ab45309e362
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020638/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Zebrzydowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00346184
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odcinków oświetlenia ulicznego przy drogach gminnych na terenie Gminy Zebrzydowice wraz z opracowaniem dokumentacji budowlano-wykonawczych:
zad. 1. ul. Piaskowa w Marklowicach Górnych o długości ok. 560 mb
zad. 2. ul. Górna w Marklowicach Górnych o długości ok. 695 mb
zad. 3. ul. Jesionowa w Zebrzydowicach o długości ok. 321 mb
zad. 4. ul. Jagodowa w Zebrzydowicach o długości ok. 552 mb
zad. 5. ul. Nowy Dwór w Zebrzydowicach o długości ok. 810 mb
zad. 6. ul. Botaniczna w Kończycach Małych o długości ok. 530 mb
zad. 7. ul. Zakątek Leśny w Kaczycach o długości ok. 42 mb
zad. 8. ul. Pogodna w Kaczycach o długości ok. 188 mb
zad. 9. ul. Magnolii w Kaczycach o długości ok. 255 mb
zad. 10. ul. Słoneczna w Kaczycach o długości ok. 331 mb
Zakres robót poszczególnych zadań obejmuje zabudowę słupów z oprawami oświetleniowymi wraz z przewodami zasilającymi zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym i załącznikami mapowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |