„Głęboka termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Łukawie, gmina Wilczyce”

GMINA WILCZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374504
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00374504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 12:05
Lokalizacja
Wilczyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbe458b3-b3e2-4b90-a6a0-0425e4d420fa
Identyfikator
8641797723
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW WAWRZYNIECStopnica, PL · lot 0
1 300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374504 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Głęboka termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Łukawie, gmina Wilczyce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WILCZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wilczyce 174

1.5.2.) Miejscowość: Wilczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-612

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wilczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wilczyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbe458b3-b3e2-4b90-a6a0-0425e4d420fa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Głęboka termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Łukawie, gmina Wilczyce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbe458b3-b3e2-4b90-a6a0-0425e4d420fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

4. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach: Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021–2027, Działanie 2.1 „Efektywność energetyczna – dotacje”, Priorytet 2 „Fundusze Europejskie dla środowiska”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274152

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest głęboka termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Łukawie, gmina Wilczyce.

Zakres projektu obejmuje poprawę efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w Łukawie (rok budowy 1958). Zakres prac obejmuje:
1) Kompleksowa modernizacja instalacji c.o. - zmiana źródła ogrzewania na pompy ciepła typu powietrze/woda z zastosowaniem kotła gazowego kondensacyjnego jako źródła szczytowego. Wymiana orurowania na izolowane, grzejniki panelowe z termostatami, zawory podpionowe w celu regulacji przepływu czynnika grzewczego. Montaż licznika ciepła.
2) Modernizacja instalacji CWU -Wykonanie instalacji pomp ciepła wraz z montażem pomp ciepła c.w.u. z zbiornikami o poj. 80l/110l (wspomagany grzałką elektryczną) oraz podłączenie do instalacji fotowoltaicznej
3) Budowa kompleksowej instalacji fotowoltaicznej o mocy 18,9 kWp
4) Wymiana okien z nawiewnikami
5) Docieplenie ściany zewnętrznej (styropian)
6) Wymiana drzwi zewnętrznych
7) Docieplenie stropodachu (płyta warstwowa z rdzeniem z pianki poliuretanowej)
8) Wymiana oświetlenia na LED
9) Docieplenie ściany przylegającej do gruntu (styrodur)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1300000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2407348,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1300000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany BUDO-TERM Jarosław Wawrzyniec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6551632590

7.3.4) Miejscowość: Stopnica

7.3.5) Kod pocztowy: 28-130

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1300000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane