Odbudowa drogi powiatowej nr 3276D [powódź - wrzesień 2024 r.] - Poręba, I etap: km 2+416 - 3+406
Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374588
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 12:29
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a53b1a37-c535-40dd-b2d4-66c6ab3fec18
- Identyfikator
- 890723858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374588 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa drogi powiatowej nr 3276D [powódź - wrzesień 2024 r.] - Poręba, I etap: km 2+416 - 3+406
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723858
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 2k
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 868 01 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_klodzko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność usługowa wspomagająca transport lądowy, zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa drogi powiatowej nr 3276D [powódź - wrzesień 2024 r.] - Poręba, I etap: km 2+416 - 3+4062.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a53b1a37-c535-40dd-b2d4-66c6ab3fec18
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045687/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Odbudowa drogi powiatowej nr 3276D km [powódź - wrzesień 2024 r.] – Poręba , I– etap: km 2+416 - 3+406
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334819
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.241.47.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) branża drogowa
a) roboty przygotowawcze: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych.
b) zabezpieczenie i roboty pielęgnacyjne w obrębie istniejącego drzewostanu: zabezpieczenie drzew na okres wykonywania robót, wykonanie cięć pielęgnacyjnych i korekcyjnych drzew wraz ze zrębkowaniem oraz wywozem materiału.
c) wycinka drzew i zakrzaczeń: mechaniczne karczowanie krzaków i podszycia, mechaniczne ścinanie drzew wraz z karczowaniem pni, wywóz i utylizacja materiałów pochodzących z wycinki.
d) roboty rozbiórkowe: frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej wraz z wywozem i utylizacją destruktu, rozbiórka istniejących przepustów, studni, ścianek czołowych i ław betonowych wraz z wywozem i utylizacją materiałów z rozbiórki.
e) odbudowa jezdni: wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, wykonanie warstwy mrozoochronnej z mieszanki związanej cementem, wykonanie warstwy wyrównawczej i profilującej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, wykonanie skropienia międzywarstwowego, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W, wykonanie warstwy ścieralnej SMA8.
f) odbudowa zjazdów: wykonanie koryta i profilowania podłoża, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, wykonanie warstw bitumicznych z mieszanek mineralno-asfaltowych.
g) wykonanie przepustów: wykonanie przepustów pod zjazdami i pod drogą z rur PEHD Ø500 mm, wykonanie przepustów pod drogą z rur PEHD Ø600 mm, wykonanie wykopów, podsypek, obsypek i zasypek, wykonanie brukowanych wlotów i wylotów przepustów zgodnie z dokumentacją projektową.
h) wykonanie poboczy: wykonanie koryta pod pobocza, wykonanie nawierzchni poboczy z tłucznia kamiennego.
i) odtworzenie rowów przydrożnych: wykonanie i odtworzenie rowów odwadniających, profilowanie skarp i dna rowów, wykonanie drenażu rurowego, rozbiórka istniejących elementów odwodnienia odkrytych podczas robót.
j) elementy ulic: wykonanie ścieków ulicznych z kostki kamiennej, wykonanie ław betonowych pod ścieki.
k) nasypy: wykonanie nasypów wraz z zakupem i dowozem materiału.
l) roboty uzupełniające: wykonanie dodatkowego wzmocnienia słabego podłoża, wykonanie robót dowiązujących do istniejącej nawierzchni, wykonanie frezowania i remontów cząstkowych nawierzchni.
m) oznakowanie drogowe: demontaż istniejącego oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu, montaż słupków oraz tablic znaków drogowych, wykonanie tablicy informacyjnej inwestycji.
2) branża sanitarna - odwodnienie pasa drogowego
a) sieć i przyłącza kanalizacji deszczowej: wykonanie robót pomiarowych, wykonanie wykopów wraz z umocnieniem ścian, wykonanie podsypek, obsypek i zasypek, budowa kanalizacji deszczowej z rur PEHD Ø500 mm, Ø400 mm oraz Ø315 mm, wykonanie studni rewizyjnych, wykonanie brukowanych wlotów i wylotów zgodnie z dokumentacją projektową.
Wykonawca zobowiązany będzie do:
1) wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową, STWiOR oraz obowiązującymi przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej,
2) zapewnienia obsługi geodezyjnej,
3) zabezpieczenia terenu budowy,
4) zapewnienia bezpieczeństwa ruchu w trakcie realizacji robót,
5) gospodarowania odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami,
6) uporządkowania terenu po zakończeniu robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) kosztorys pomocniczy - załączniki nr 11 do SWZ
2) projekt techniczny dla branży drogowej i sanitarnej (PT) - załącznik nr 12 do SWZ
3) część rysunkowa (plan orientacyjny, projekt zagospodarowania terenu, przekroje kon-strukcyjne) - załącznik nr 13 do SWZ
Szczegółowe techniczne warunki wykonania robót określa: Specyfikacja Techniczna Wykona-nia i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) - załącznik nr 14 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia ww. postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3) ustawy PZP: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: „(…) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.”| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |