Przebudowa zbiornika retencyjnego w m. Wiechnowice wraz z infrastrukturą towarzyszącą

Gmina Rzeczyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00186429
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00186429/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-11 08:19
Lokalizacja
Rzeczyca, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa859e59-d0ca-454c-8481-d9581cce80c9
Identyfikator
7732223393
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wodne roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneRoboty budowlaneUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejBudowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie budowy tam, kanałów, kanałów irygacyjnych i akweduktówRoboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałychRoboty budowlane w zakresie tamRoboty budowlane w zakresie przelewówRoboty budowlane w zakresie grobliRoboty budowlane w zakresie barier stałychBudowa zbiornikówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie stabilizacji gruntu

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN CZARNECKIRzeczyca, PL · lot 0
314 998,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00186429 z dnia 2025-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa zbiornika retencyjnego w m. Wiechnowice wraz z infrastrukturą towarzyszącą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzeczyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeczyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@rzeczyca.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.rzeczyca.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa859e59-d0ca-454c-8481-d9581cce80c9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa zbiornika retencyjnego w m. Wiechnowice wraz z infrastrukturą towarzyszącą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa859e59-d0ca-454c-8481-d9581cce80c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186429

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052198/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Przebudowa zbiornika retencyjnego w m. Wiechnowice wraz z infrastrukturą towarzyszącą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Zadanie dofinansowane jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z przeznaczeniem na operacje typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa”. Umowa o przyznaniu pomocy Nr 00015-65021-UM0520020/23 z dnia 04 kwietnia 2024 r.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00681056

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG-RIZ.271.24.2024.JK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie zbiornika retencyjnego w miejscowości Wiechnowice wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
2.Zakres zamówienia obejmuje:
2.1. Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami wymaganymi przepisami prawa budowlanego oraz prawa wodnego, zgłoszenie lub pozwolenie wodnoprawne oraz zgłoszenie robót lub pozwolenie na budowę, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2.2. Opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót.
2.3. Wykonanie robót budowlanych: przebudowa i zagospodarowanie terenów zieleni w oparciu o opracowaną dokumentację, demontaż istniejącego ogrodzenia z siatki metalowej, na całej długości zbiornika faszynowanie z kiszki faszynowej pojedynczej 20cm oraz gabionami (ok. 90 m z deskami kompozytowymi na górnej krawędzi gabionu ), od strony południowej usypanie grobli z piasku z nachyleniem skarpy min,1:5, 2 tablice informacyjne jedna o dofinansowaniu 120x180cm i druga z regulaminem, montaż 4 ławek i 4 koszy oraz 4 lamp solarno-wiatrowych, odmulenie i czyszczenie zbiornika min. 1m, wywóz ziemi na odległość do 10 km, wykonanie gruntowej drogi dojazdowej do zbiornika z kruszyw łamanych 0-31,5mm o grubości po zagęszczeniu 20 cm (długość drogi ok. 90 m, szerokość 3 m) po uprzednim wykorytowaniu, wyprofilowaniu i zagęszczeniu podłoża, demontaż istniejących trzech urządzeń zabawowych (zjeżdzalnia pojedyncza, huśtawka podwójna, huśtawka ważka), cięcia korekcyjne istniejących drzew gatunku sosna wokół zbiornika (przycięcie gałęzi), wyłożenie dna zbiornika matą bentonitową oraz geowłókniną, wokół całego zbiornika na wszystkich skarpach wykonanie umocnienia z maty bentonitowej o szerokości co najmniej 5 m, należy zastosować maty do zastosowań w budownictwie wodnym tzw. bentomaty z odpowiednimi deklaracjami potwierdzającymi stosowne zastosowanie.
2.4. zapewnienie gwarancji na wykonane prace.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

45000000-7 - Roboty budowlane

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45247000-0 - Roboty w zakresie budowy tam, kanałów, kanałów irygacyjnych i akweduktów

45247200-2 - Roboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałych

45247210-5 - Roboty budowlane w zakresie tam

45247220-8 - Roboty budowlane w zakresie przelewów

45247230-1 - Roboty budowlane w zakresie grobli

45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych

45247270-3 - Budowa zbiorników

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314998,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314998,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kruszywa Rzeczyca,, Marcin Czarnecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590742300

7.3.3) Ulica: Mościckiego

7.3.4) Miejscowość: Rzeczyca

7.3.5) Kod pocztowy: 97-220

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314998,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane