Remont schodów wejściowych z podjazdem do budynku Krytej Pływalni Wodny Raj III Liceum Ogólnokształcące
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374596
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374596/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 12:31
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cc1dddd-bf32-4818-b3e6-3d35186a6c46
- Identyfikator
- 6222806988
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374596 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów wejściowych z podjazdem do budynku Krytej Pływalni Wodny Raj III Liceum Ogólnokształcące
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251595817
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7362494
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@3liceum.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.3liceum.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/3liceum_ostrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów wejściowych z podjazdem do budynku Krytej Pływalni Wodny Raj III Liceum Ogólnokształcące2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cc1dddd-bf32-4818-b3e6-3d35186a6c46
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374596
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00291168/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont schodów wejściowych z podjazdem do budynku Krytej Pływalni Wodny Raj III Liceum Ogólnokształcące
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336472
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 83621,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont schodów wejściowych z podjazdem do budynku Krytej Pływalni Wodny Raj III Liceum Ogólnokształcące”
Zakres robót, zgodnie z przedmiarem, obejmuje:
- rozbiórka istniejących okładzin
- usunięcie wyprawy tynkarskiej na murkach podjazdu i oczyszczenie do nośnej powierzchni
- usunięcie spękanych ,zmurszałych zapraw i betonów cokołów i na powierzchni podjazdu
- wywiezienie i utylizacja materiałów z rozbiórki
- zagruntowanie wszystkich powierzchni środkiem penetrującym /np.Ceresit C17/
- wykonanie izolacji z folii w płynie do wysokości do 0,5m od gruntu na murkach
- uzupełnienie ubytków zaprawą mrozoodporną PCC
- zagruntowanie przygotowanej powierzchni
- wykonanie „mostka szczepnego” z gruntu szczepnego np. tytan grunt szczepny
- wykonanie izolacji z folii w płynie pod płytkami
- ułożenie płytek mrozoodpornych na zaprawie- stosować elastyczne i mrozoodporne zaprawy klejące klasy C2 według normy PN-EN 12004
-spoinowanie płytek – fugi 3-5 mm , spoina oznaczona CG2WA - oznaczenie elastycznej zaprawy do fugowania płytek o podwyższonych parametrach
-wykonanie tynku na siatce na murkach
- wszystkie styki z dylatacjami i narożniki wypełnić silikonem mrozoodporny
-przed schodami do pływalni po rozbiórce płytek podejście uzupełnić płytkami betonowymi chodnikowymi i zamontować wycieraczkę,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102855 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102855 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102855 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Domar Budownictwo Architektura Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222808243
7.3.3) Ulica: Strumykowa 30
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102855 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |