Projekty budowy i przebudowy dróg w Gminie Ozimek

GMINA OZIMEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374690
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2026-08-03 12:52
Lokalizacja
Ozimek, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9910325175
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

6 przyznanych

DAMIAN LEWANDOWSKIOzimek, PL
13 899 PLN
DAMIAN LEWANDOWSKIOzimek, PL
13 899 PLN
DAMIAN LEWANDOWSKIOzimek, PL
8949,97 PLN
DAMIAN LEWANDOWSKIOzimek, PL
19 899,92 PLN
DAMIAN LEWANDOWSKIOzimek, PL
12 989,91 PLN
DAMIAN LEWANDOWSKIOzimek, PL
8899,91 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.