Wykonanie remontu dachu biblioteki w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374720
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374720/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 12:57
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-993abc80-922d-4766-8128-08fa3c79c15d
- Identyfikator
- 6750002236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374720 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu dachu biblioteki w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 126633911
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorota1.nowak@uj.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13354461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu dachu biblioteki w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-993abc80-922d-4766-8128-08fa3c79c15d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374720
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320455
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 80.272.119.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 704475,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie prac budowlanych związanych
z wykonaniem remontu dachu biblioteki w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Budynek zlokalizowany jest na terenie Kampusu 600-lecia odnowienia UJ
przy ul. prof. St. Łojasiewicza 4, 30-348 Kraków.
2. Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku A zawierającym:
1) dokumentację projektową;
2) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (zwaną dalej w skrócie STWiOR);
3) dwa przedmiary, oddzielnie dla dolnej oraz górnej części dachu.
4) Zamawiający informuje, że dla górnej, wypukłej części dachu zakres prac objętych postępowaniem nie obejmuje montażu docieplenia montowanego poniżej górnej krawędzi dźwigarów konstrukcji dachu tj. montażu wełny szklanej pod płytami OSB.
5) Zamawiający zaznacza, iż załączone przedmiary stanowią jedynie materiał pomocniczy,
a podstawą do sporządzenia oferty jest dokumentacja projektowa oraz STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 30.07.2026 r. do godz. 09:00 nie została złożona żadna oferta.| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |