Wykonanie przełożenia fragmentów instalacji wodociągowych, hydrantowych, c.o. – Lubelska 30/32”
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374777
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374777/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 13:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8a68973-a72c-4732-85ff-27315ac9f252
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374777 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie przełożenia fragmentów instalacji wodociągowych, hydrantowych,
c.o. – Lubelska 30/32”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mińska 63A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-828
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnpragapld.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przełożenia fragmentów instalacji wodociągowych, hydrantowych,c.o. – Lubelska 30/32”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8a68973-a72c-4732-85ff-27315ac9f252
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374777
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060460/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie instalacji wod-kan, instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepła technologicznego – Lubelska 30/32
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244807
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/Rb/15/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przełożenia fragmentów instalacji wodociągowych, hydrantowych, c.o. – Lubelska 30/32, w postaci wykonania robót budowlanych polegających na przełożeniu fragmentów instalacji wodociągowych, hydrantowych i centralnego ogrzewania, kolidujących z uszkodzonymi stropami w części centralnej budynku przy ul. Lubelskiej 30/32 w Warszawie wraz z robotami towarzyszącymi instalacyjnymi i ogólnobudowlanymi. Roboty realizowane będą na podstawie dokumentacji projektowej – projektu technicznego przełożenia instalacji.
2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania robót budowlanych i czynności eksploatacyjnych obejmujących:
1) demontaż fragmentów istniejących tranzytów i podejść instalacji wodociągowej, hydrantowej i centralnego ogrzewania kolidujących z uszkodzonymi stropami,
2) wykonanie nowych odcinków instalacji wody zimnej, ciepłej, cyrkulacji, instalacji hydrantowej i centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową,
3) przebudowa wybranych pionów instalacyjnych oraz wykonanie nowych podejść do odbiorników i hydrantów,
4) przełożenie instalacji do nowego przebiegu pod sufitem III piętra i w istniejących szachtach / bruzdach,
5) montaż armatury odcinającej, regulacyjnej i pozostałych elementów wyposażenia instalacji,
6) wykonanie izolacji instalacji.
7) wykonanie robót ogólnobudowlanych towarzyszących, w tym przebić, zamurowań, obudowy szachtów i zabezpieczeń przeciwpożarowych przejść,
8) wykonanie prób szczelności, płukania, dezynfekcji, regulacji hydraulicznej oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421141-4 - Instalowanie przegród
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postepowaniu nie złożono ofert| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |