Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz

GMINA SIERADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00186455
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00186455/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-11 08:28
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42501bac-59fc-47fa-bb7b-5b678dda0832
Identyfikator
8272162123
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

4 przyznane

GREENPOINT OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkierniewice, PL · lot 0
105 165 PLN
PIOTR SZULCŁódź, PL · lot 1
106 395 PLN
WISE ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 2
69 864 PLN
WISE ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 3
83 025 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00186455 z dnia 2025-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIERADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438275550

1.5.8.) Numer faksu: 438223201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugsieradz.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugsieradz.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugsieradz.e-zp.finn.pl/procurements/116/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42501bac-59fc-47fa-bb7b-5b678dda0832

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00186455

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034927/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz (z podziałem na 4 części)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00069441

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 542112,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z opiniami i uzgodnieniami wymaganymi przepisami prawa, a także specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a następnie wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i innych towarzyszących związanych z realizacją zadania inwestycyjnego w zakresie zaprojektowania a następnie wykonania zadania, pt.: Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz w podziale na 4 części.

Część Nr 1 – wykonanie instalacji generatora PV na budynku Urzędu Gminy Sieradz

Zamówienie obejmuje w szczególności:
- opracowanie projektów technicznych
- wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych dokumentów pozwalających na użytkowanie obiektu i instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kompletna dokumentacja techniczna powinna zawierać następujące branże:
- konstrukcyjną
- instalacji elektrycznej
- instalacji odgromowej
- komplet niezbędnych uzgodnień i decyzji o ile będą niezbędne dla realizacji inwestycji.

Zużywana obecnie ilość energii (MWh/rok, za rok 2023) – 46,491
Moc (kW) – 70
Moc DC instalacji (kWp) - 35,75
Planowana produkcja energii przez instalacje PV (MWh/rok) – 33,96.


2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy – załącznik Nr 8 do SWZ.

3) Wszystkie elementy instalacji, urządzenia, armatura i osprzęt, będące przedmiotem dostawy, muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający wymaga, żeby panele fotowoltaiczne były wyprodukowanie nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą montażu.

4) Wykonawca po zakończeniu realizacji zamówienia zobowiązany jest do przywrócenia pomieszczeń i terenu do stanu pierwotnego, w tym do odtworzenia nawierzchni w przypadku robót ziemnych oraz do trwałego uszczelnienia wszystkich przejść instalacji przez przegrody budowlane.

5) Mając na uwadze, iż zgodnie z zapisami wzoru umowy Zamawiający przewidział rozliczenie ryczałtowe w rozumieniu art. 632 k.c. (za zaprojektowanie i wykonanie instalacji danego typu) - zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu objętego przedmiotem zamówienia, a także zdobył na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie informacje, które mogą być niezbędne do przygotowania oferty. Oferta Wykonawcy winna obejmować realizację całości przedmiotu zamówienia zgodnie z PFU, a cena uwzględniała wszelkie koszty z tym związane.

6) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę następujących okresów gwarancji na następujące elementy składające się na zamówienie:
a) gwarancja wykonawcy: minimum 5 lat gwarancji na wszystkie urządzenia, elementy instalacji oraz roboty montażowe,
b) dodatkowo gwarancja producenta paneli fotowoltaicznych: minimum 10 lat na 90% wydajności oraz minimum 25 lat na 80% wydajności, liczonych od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru końcowego, a także wymaga się udzielenia gwarancji produktowej na minimum 12 lat,
c) dodatkowo wymaga się bezpłatnych przeglądów serwisowych w okresie objętym gwarancją minimum jeden raz w roku.

7) Czas reakcji Wykonawcy na zgłoszenie awarii instalacji w okresie gwarancji nie może być dłuższy niż 48 godzin. Przez czas reakcji rozumie się czas od momentu zgłoszenia do momentu rozpoczęcia usuwania zgłoszonej awarii.

8) Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach zadania pn.: „Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz” przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

4.5.5.) Wartość części: 156656,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z opiniami i uzgodnieniami wymaganymi przepisami prawa, a także specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a następnie wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i innych towarzyszących związanych z realizacją zadania inwestycyjnego w zakresie zaprojektowania a następnie wykonania zadania, pt.: Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz w podziale na 4 części.

Część Nr 2 – wykonanie instalacji generatora PV na budynku Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz w Sieradzu

Zamówienie obejmuje w szczególności:
- opracowanie projektów technicznych
- wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych dokumentów pozwalających na użytkowanie obiektu i instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kompletna dokumentacja techniczna powinna zawierać następujące branże:
- konstrukcyjną
- instalacji elektrycznej
- instalacji odgromowej
- komplet niezbędnych uzgodnień i decyzji o ile będą niezbędne dla realizacji inwestycji.

Zużywana obecnie ilość energii (MWh/rok, za rok 2023) – 58,896
Moc (kW) – 80
Moc DC instalacji (kWp) - 34,10
Planowana produkcja energii przez instalacje PV (MWh/rok) – 32,40.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy – załącznik Nr 8 do SWZ.

3) Wszystkie elementy instalacji, urządzenia, armatura i osprzęt, będące przedmiotem dostawy, muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający wymaga, żeby panele fotowoltaiczne były wyprodukowanie nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą montażu.

4) Wykonawca po zakończeniu realizacji zamówienia zobowiązany jest do przywrócenia pomieszczeń i terenu do stanu pierwotnego, w tym do odtworzenia nawierzchni w przypadku robót ziemnych oraz do trwałego uszczelnienia wszystkich przejść instalacji przez przegrody budowlane.

5) Mając na uwadze, iż zgodnie z zapisami wzoru umowy Zamawiający przewidział rozliczenie ryczałtowe w rozumieniu art. 632 k.c. (za zaprojektowanie i wykonanie instalacji danego typu) - zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu objętego przedmiotem zamówienia, a także zdobył na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie informacje, które mogą być niezbędne do przygotowania oferty. Oferta Wykonawcy winna obejmować realizację całości przedmiotu zamówienia zgodnie z PFU, a cena uwzględniała wszelkie koszty z tym związane.

6) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę następujących okresów gwarancji na następujące elementy składające się na zamówienie:
a) gwarancja wykonawcy: minimum 5 lat gwarancji na wszystkie urządzenia, elementy instalacji oraz roboty montażowe,
b) dodatkowo gwarancja producenta paneli fotowoltaicznych: minimum 10 lat na 90% wydajności oraz minimum 25 lat na 80% wydajności, liczonych od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru końcowego, a także wymaga się udzielenia gwarancji produktowej na minimum 12 lat,
c) dodatkowo wymaga się bezpłatnych przeglądów serwisowych w okresie objętym gwarancją minimum jeden raz w roku.

7) Czas reakcji Wykonawcy na zgłoszenie awarii instalacji w okresie gwarancji nie może być dłuższy niż 48 godzin. Przez czas reakcji rozumie się czas od momentu zgłoszenia do momentu rozpoczęcia usuwania zgłoszonej awarii.

8) Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach zadania pn.: „Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz” przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

4.5.5.) Wartość części: 149412,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z opiniami i uzgodnieniami wymaganymi przepisami prawa, a także specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a następnie wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i innych towarzyszących związanych z realizacją zadania inwestycyjnego w zakresie zaprojektowania a następnie wykonania zadania, pt.: Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz w podziale na 4 części.

Część Nr 3 – wykonanie instalacji generatora PV na budynku Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej

Zamówienie obejmuje w szczególności:
- opracowanie projektów technicznych
- wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych dokumentów pozwalających na użytkowanie obiektu i instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kompletna dokumentacja techniczna powinna zawierać następujące branże:
- konstrukcyjną
- instalacji elektrycznej
- instalacji odgromowej
- komplet niezbędnych uzgodnień i decyzji o ile będą niezbędne dla realizacji inwestycji.

Zużywana obecnie ilość energii (MWh/rok, za rok 2023) – 22,733
Moc (kW) – 30 (moc zwiększona w 2024r.)
Moc DC instalacji (kWp) - 19,25
Planowana produkcja energii przez instalacje PV (MWh/rok) – 18,30.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy – załącznik Nr 8 do SWZ.

3) Wszystkie elementy instalacji, urządzenia, armatura i osprzęt, będące przedmiotem dostawy, muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający wymaga, żeby panele fotowoltaiczne były wyprodukowanie nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą montażu.

4) Wykonawca po zakończeniu realizacji zamówienia zobowiązany jest do przywrócenia pomieszczeń i terenu do stanu pierwotnego, w tym do odtworzenia nawierzchni w przypadku robót ziemnych oraz do trwałego uszczelnienia wszystkich przejść instalacji przez przegrody budowlane.

5) Mając na uwadze, iż zgodnie z zapisami wzoru umowy Zamawiający przewidział rozliczenie ryczałtowe w rozumieniu art. 632 k.c. (za zaprojektowanie i wykonanie instalacji danego typu) - zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu objętego przedmiotem zamówienia, a także zdobył na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie informacje, które mogą być niezbędne do przygotowania oferty. Oferta Wykonawcy winna obejmować realizację całości przedmiotu zamówienia zgodnie z PFU, a cena uwzględniała wszelkie koszty z tym związane.

6) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę następujących okresów gwarancji na następujące elementy składające się na zamówienie:
a) gwarancja wykonawcy: minimum 5 lat gwarancji na wszystkie urządzenia, elementy instalacji oraz roboty montażowe,
b) dodatkowo gwarancja producenta paneli fotowoltaicznych: minimum 10 lat na 90% wydajności oraz minimum 25 lat na 80% wydajności, liczonych od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru końcowego, a także wymaga się udzielenia gwarancji produktowej na minimum 12 lat,
c) dodatkowo wymaga się bezpłatnych przeglądów serwisowych w okresie objętym gwarancją minimum jeden raz w roku.

7) Czas reakcji Wykonawcy na zgłoszenie awarii instalacji w okresie gwarancji nie może być dłuższy niż 48 godzin. Przez czas reakcji rozumie się czas od momentu zgłoszenia do momentu rozpoczęcia usuwania zgłoszonej awarii.

8) Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach zadania pn.: „Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz” przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

4.5.5.) Wartość części: 84217,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z opiniami i uzgodnieniami wymaganymi przepisami prawa, a także specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a następnie wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i innych towarzyszących związanych z realizacją zadania inwestycyjnego w zakresie zaprojektowania a następnie wykonania zadania, pt.: Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz w podziale na 4 części.

Część Nr 4 – wykonanie instalacji generatora PV na budynku Szkoły Podstawowej w Chojnem

Zamówienie obejmuje w szczególności:
- opracowanie projektów technicznych
- wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych dokumentów pozwalających na użytkowanie obiektu i instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kompletna dokumentacja techniczna powinna zawierać następujące branże:
- konstrukcyjną
- instalacji elektrycznej
- instalacji odgromowej
- komplet niezbędnych uzgodnień i decyzji o ile będą niezbędne dla realizacji inwestycji.

Zużywana obecnie ilość energii (MWh/rok, za rok 2023) – 34,795
Moc (kW) – 30 (moc zwiększona w 2024r.)
Moc DC instalacji (kWp) - 34,65
Planowana produkcja energii przez instalacje PV (MWh/rok) – 32,90.

2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno – Użytkowy – załącznik Nr 8 do SWZ.

3) Wszystkie elementy instalacji, urządzenia, armatura i osprzęt, będące przedmiotem dostawy, muszą być fabrycznie nowe. Zamawiający wymaga, żeby panele fotowoltaiczne były wyprodukowanie nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą montażu.

4) Wykonawca po zakończeniu realizacji zamówienia zobowiązany jest do przywrócenia pomieszczeń i terenu do stanu pierwotnego, w tym do odtworzenia nawierzchni w przypadku robót ziemnych oraz do trwałego uszczelnienia wszystkich przejść instalacji przez przegrody budowlane.

5) Mając na uwadze, iż zgodnie z zapisami wzoru umowy Zamawiający przewidział rozliczenie ryczałtowe w rozumieniu art. 632 k.c. (za zaprojektowanie i wykonanie instalacji danego typu) - zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu objętego przedmiotem zamówienia, a także zdobył na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie informacje, które mogą być niezbędne do przygotowania oferty. Oferta Wykonawcy winna obejmować realizację całości przedmiotu zamówienia zgodnie z PFU, a cena uwzględniała wszelkie koszty z tym związane.

6) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę następujących okresów gwarancji na następujące elementy składające się na zamówienie:
a) gwarancja wykonawcy: minimum 5 lat gwarancji na wszystkie urządzenia, elementy instalacji oraz roboty montażowe,
b) dodatkowo gwarancja producenta paneli fotowoltaicznych: minimum 10 lat na 90% wydajności oraz minimum 25 lat na 80% wydajności, liczonych od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru końcowego, a także wymaga się udzielenia gwarancji produktowej na minimum 12 lat,
c) dodatkowo wymaga się bezpłatnych przeglądów serwisowych w okresie objętym gwarancją minimum jeden raz w roku.

7) Czas reakcji Wykonawcy na zgłoszenie awarii instalacji w okresie gwarancji nie może być dłuższy niż 48 godzin. Przez czas reakcji rozumie się czas od momentu zgłoszenia do momentu rozpoczęcia usuwania zgłoszonej awarii.

8) ) Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach zadania pn.: „Montaż odnawialnych źródeł energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Sieradz” przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

4.5.5.) Wartość części: 151827,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105165,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105165,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREENPOINT OZE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8361882132

7.3.3) Ulica: Marii Skłodowskiej - Curie

7.3.4) Miejscowość: Skierniewice

7.3.5) Kod pocztowy: 96-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105165,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106395,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173430,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106395,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GREENERGY Piotr Szulc

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7292612876

7.3.3) Ulica: Henryka Wieniawskiego

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-564

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106395,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69864,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104427,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69864,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wise Energy S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262725362

7.3.3) Ulica: Naruszewicza

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-627

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69864,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83025,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175890,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83025,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wise Energy S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262725362

7.3.3) Ulica: Naruszewicza

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-627

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83025,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy