Dostawa oraz montaż bram garażowych na osiedlu przy ulicy Meissnera 7/9/11 w Warszawie”

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00374883
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00374883/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-03 13:39
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6aad796-3d4c-4a69-bcec-ce0a203e485d
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

BramyInstalowanie bramRoboty instalacyjne elektryczneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374883 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oraz montaż bram garażowych na osiedlu przy ulicy Meissnera 7/9/11
w Warszawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mińska 63A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-828

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgnpragapld.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oraz montaż bram garażowych na osiedlu przy ulicy Meissnera 7/9/11
w Warszawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6aad796-3d4c-4a69-bcec-ce0a203e485d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374883

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060460/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa i montaż bram garażowych Meissnera 7,9,11

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241656

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/D/14/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 229328,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest dostawa oraz montaż 3 sztuk bram garażowych, które będą sterowane pilotem, oraz demontaż oraz utylizacja istniejących bram.
2. W ramach realizacji przedmiotu umowy bramy należy dopasować do istniejących otworów bez naruszenia konstrukcji. Obróbki tynkarskie dotyczą zarówno ścian jak i podłoża łącznie z malowaniem. Centrale sterujące należy podłączyć do istniejącej instalacji elektrycznej, wykonać pomiary elektryczne wg normy PN-HD-60364EN oraz WTWiO Tom 5.
3. Dostarczone i zamontowane bramy muszą spełniać następujące wymagania:
a) - bramy standardowe segmentowe, bez przeszkleń i wentylacji,
b) - prześwit bramowy 3 000 x 2 200 mm
c) centrala sterująca do każdej bramy,
d) fotokomórka w każdej bramie,
e) lampa sygnalizacyjna przy każdej bramie,
f) automat przemysłowy + przekładnia łańcuchowa,
g) bramy ocieplane/współczynnik przenikania ciepła U ≤1,3 W(m²K)
h) klasa wodoszczelności 3 zgodnie z PN-EN 13241-1 p.4,4,2
i) opcja otwierania ręcznego + instrukcja obsługi umieszczona w widocznym miejscu
j) obowiązek przeprowadzenia prób funkcjonalnych i bezpieczeństwa
k) piloty zdalnego sterowania / brama nr.1 – 25 szt., nr.2 – 110 szt., nr.3 – 100 szt.
l) kolor: złoty dąb (do potwierdzania z zamawiającym),
m) półmat.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44221300-8 - Bramy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421148-3 - Instalowanie bram

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52767,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52767,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

postępowanie unieważnione
2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy