„Utworzenie Centrum Kultury miejscowości Milanów” w ramach projektu „Zwiększenie atrakcyjności obiektów kultury i zachowanie dziedzictwa kulturowego Doliny Zielawy”
Gmina Milanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374900
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 13:42
- Lokalizacja
- Milanów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52b433f3-1305-4997-83d6-1f86e215c225
- Identyfikator
- 5391497093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374900 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie Centrum Kultury miejscowości Milanów” w ramach projektu „Zwiększenie atrakcyjności obiektów kultury i zachowanie dziedzictwa kulturowego Doliny Zielawy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237612
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościelna 11A
1.5.2.) Miejscowość: Milanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-210
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83 3567002
1.5.8.) Numer faksu: 83 3567621
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@milanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-52b433f3-1305-4997-83d6-1f86e215c2251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie Centrum Kultury miejscowości Milanów” w ramach projektu „Zwiększenie atrakcyjności obiektów kultury i zachowanie dziedzictwa kulturowego Doliny Zielawy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52b433f3-1305-4997-83d6-1f86e215c225
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030483/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Utworzenie Centrum Kultury miejscowości Milanów w ramach projektu "Zwiększenie atrakcyjności obiektów kultury i zachowanie dziedzictwa kulturowego Doliny Zielawy"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach Działania 11.6 Ochrona dziedzictwa kulturowego obszarów innych niż miejskie (typ projektu 1) Priorytetu XI Rozwój zrównoważony terytorialnie programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Umowa nr: FELU.11.06-IZ.00-0004/25-00 o dofinansowanie Projektu.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.CK.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowalne polegające na rozbudowie, przebudowie i nadbudowie istniejącego budynku GOK. .
Zakres robót obejmuje w szczególności:
Rozbudowę, przebudowę i nadbudowę istniejącego budynku użyteczności publicznej wraz z budowa altany rekreacyjnej w ramach zadania „Utworzenie Centrum Kultury Miejscowości Milanów” wraz z zagospodarowaniem terenu - przebudowa i nadbudowa istniejącego budynku GOK włącznie z wymianą instalacji, robotami demontażowymi, robotami wykończeniowymi wszystkich pomieszczeń (m.in.: podłogi, posadzki, ściany, sufity, klatki schodowe, toalety, drzwi, szatnia), utworzeniem sali konferencyjno- multimedialnej. Dobudowane, wykończone pomieszczenie, które będą użytkowane przez GOK, OSP i Gminną Bibliotekę Publiczną. Utworzona zostanie również sala fitness z siłownią i sala gier dla dzieci i młodzieży. W ramach rozbudowy wykonana zostanie również scena zewnętrzna przy budynku GOK, zagospodarowanie terenu wokół GOK – między innymi: utwardzenie i wyłożenie kostką i płytami terenu wokół GOK, budowa altany ze sceną i grillem, ławeczek, skrzynek energetycznych, toalet, oświetlenia sceny widowiskowej, ogrodzenia, tablic informacyjno-wystawowych, fontanny, oświetlenia placu, malowanie elewacji, nasadzeniami roślin, itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45321000-3 - Izolacja cieplna
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
34930000-5 - Urządzenia wodne
42122210-5 - Układy hydrauliczne
44115500-4 - Układy natryskowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8239462,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11419341,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8239462,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRES-BUD Usługi Ogólnobudowlane Mateusz Treska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372607439
7.3.3) Ulica: Akacjowa 10
7.3.4) Miejscowość: Rakowiska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8239462,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |