Przebudowa dróg wewnętrznych dojazdowych do pól na terenie gminy Książ Wielki
Gmina Książ Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374901
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374901/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 13:42
- Lokalizacja
- Książ Wielki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-132660bf-018c-4668-83a8-609f2ed2cdb7
- Identyfikator
- 6591186961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374901 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg wewnętrznych dojazdowych do pól na terenie gminy Książ Wielki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Książ Wielki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 17
1.5.2.) Miejscowość: Książ Wielki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-210
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ksiazwielki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ksiazwielki.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaksiazwielki.ezamawiajacy.pl/pn/gminaksiazwielki/demand/294781/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg wewnętrznych dojazdowych do pól na terenie gminy Książ Wielki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-132660bf-018c-4668-83a8-609f2ed2cdb7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071589/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa dróg wewnętrznych dojazdowych do pól
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 1 obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej ul. Józefa Piłsudskiego w Książu Wielkim w km 0+006 - 0+626 (z wyłączeniem km 0+116-0+121, km 0+340-0+347, km 0+503-0+509) o długości 602 mb, w ramach której Wykonawca wykona m.in.:a. ścięcie poboczy,
b. rozbiórkę uszkodzonej nawierzchni jezdni szczelnej,
c. rozbiórkę podbudowy z kruszywa w miejscach uszkodzeń,
d. roboty ziemne,
e. podbudowę z kruszywa w miejscach uszkodzeń i poszerzeń,
f. nawierzchnię z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego – warstwa grubości 5 cm,
g. pobocza z kruszywa,
h. plantowanie i wyrównanie skarp korpusu drogowego przy krawędzi jezdni.
2. Przedmiot zamówienia dla Części 1 został szczegółowo opisany w:
1) Załączniku nr 1A do SWZ – „OPZ cz. 1_Książ Wielki”, na który składa się:
a. Dokumentacja projektowa (część opisowa i część rysunkowa),
b. Specyfikacje Techniczne (dalej: „ST”), z zastrzeżeniem że:
- w przypadku uchylenia norm wskazanych w ST Zamawiający dopuszcza stosowanie norm, które zastąpiły normy uchylone,
-postanowienia ST stosuje się w zakresie, w którym nie są one sprzeczne z postanowieniami Dokumentacji projektowej lub SWZ z Załącznikami
c. Przedmiar robót.
2) Załączniku nr 2A do SWZ – „Projektowane postanowienia umowne – Część 1” – w zakresie warunków realizacji przedmiotu zamówienia Części 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 234751,61 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 2 obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej w miejscowości Małoszów na dz. o nr ewid. 165 i 166 o długości 840 mb, w ramach której Wykonawca wykona m.in:a. usunięcie nagromadzonej ziemi przy krawędzi jezdni,
b. rozbiórkę uszkodzonej nawierzchni jezdni,
c. rozbiórkę podbudowy z kruszywa w miejscach uszkodzeń,
d. roboty ziemne,
e. podbudowę z kruszywa w miejscach uszkodzeń,
f. nawierzchnię z warstwy ścieralnej z kruszywa w km 0+000 – 0+840,
g. plantowanie i wyrównanie skarp korpusu drogowego przy krawędzi jezdni.
2. Przedmiot zamówienia dla Części 2 został szczegółowo opisany w:
1) Załączniku nr 1B do SWZ – „OPZ cz.2_Małoszów”, na który składa się:
a. Dokumentacja projektowa (część opisowa i część rysunkowa),
b. Specyfikacje Techniczne (dalej: „ST”), z zastrzeżeniem że:
- w przypadku uchylenia norm wskazanych w ST Zamawiający dopuszcza stosowanie norm, które zastąpiły normy uchylone,
- postanowienia ST stosuje się w zakresie, w którym nie są one sprzeczne z postanowieniami Dokumentacji projektowej lub SWZ z Załącznikami
c. Przedmiar robót.
2) Załączniku nr 2B do SWZ – „Projektowane postanowienia umowne – Część 2” – w zakresie warunków realizacji przedmiotu zamówienia Części 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 178169,85 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 3 obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej w miejscowości Trzonów na dz. o nr ewid. 373 o długości 990 mb., w ramach której Wykonawca wykona m.in:a. ścięcie poboczy,
b. rozbiórkę uszkodzonej nawierzchni jezdni szczelnej z betonu asfaltowego,
c. rozbiórkę podbudowy z kruszywa w miejscach uszkodzeń,
d. roboty ziemne,
e. podbudowę z kruszywa w miejscach uszkodzeń i poszerzeń,
f. nawierzchnię z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego – warstwa grubości 5 cm w km 0+000 – 0+335 oraz z kruszywa w km 0+335 – 0+990.
g. pobocza z kruszywa,
h. plantowanie i wyrównanie skarp korpusu drogowego przy krawędzi jezdni poza krawężnikiem.
2. Przedmiot zamówienia dla Części 3 został szczegółowo opisany w:
1) Załączniku nr 1C do SWZ – „OPZ cz.3_Trzonów”, na który składa się:
a. Dokumentacja projektowa (część opisowa i część rysunkowa),
b. Specyfikacje Techniczne (dalej: „ST”), z zastrzeżeniem że:
- w przypadku uchylenia norm wskazanych w ST Zamawiający dopuszcza stosowanie norm, które zastąpiły normy uchylone,
- postanowienia ST stosuje się w zakresie, w którym nie są one sprzeczne z postanowieniami Dokumentacji projektowej lub SWZ z Załącznikami
c. Przedmiar robót.
2) Załączniku nr 2C do SWZ – „Projektowane postanowienia umowne – Część 3” – w zakresie warunków realizacji przedmiotu zamówienia Części 3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 237474,73 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279784,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399904,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279784,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562333810
7.3.3) Ulica: Bartosza Głowackiego
7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-300
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279784,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165050,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316875,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165050,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe "WOJTRANS" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562333810
7.3.3) Ulica: Bartosza Głowackiego
7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-300
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165050,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-15Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239679,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 419602,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239679,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WALKOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821800130
7.3.4) Miejscowość: Waganowice, poczta Słomniki
7.3.5) Kod pocztowy: 32-090
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239679,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-15| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |