Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku im. prof. Ludwika Rydygiera „BRZESKO - SZPITAL”
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374940
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 13:51
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eaa0a2c-3d4d-44ab-8ec2-80beffe31645
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374940 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku im. prof. Ludwika Rydygiera „BRZESKO - SZPITAL”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 66 21 437
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5eaa0a2c-3d4d-44ab-8ec2-80beffe316451.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku im. prof. Ludwika Rydygiera „BRZESKO - SZPITAL”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eaa0a2c-3d4d-44ab-8ec2-80beffe31645
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030300/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku im. prof. Ludwika Rydygiera „BRZESKO - SZPITAL”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293409
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-45/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1580868,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest na wykonanie robót budowlanych na zadanie pn: „Modernizacja lądowiska dla śmigłowców przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku im. prof. Ludwika Rydygiera „BRZESKO - SZPITAL”, zgodnie z zakresem określonym dokumentacją projektową, techniczną, Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót (STWiORB), decyzjami/ pozwoleniami/ uzgodnieniami/ ekspertyzami/ postanowieniami, opiniami/ rysunkami/ mapami (o ile dotyczy), wymaganiami dodatkowymi Zamawiającego oraz Specyfikacją Warunków Zamówienia sporządzoną dla zadania inwestycyjnego będącego przedmiotem umowy.
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane, w siedzibie Zamawiającego w Brzesku, przy ul. Kościuszki 68, w celu modernizacji lądowiska dla śmigłowców przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku im. prof. Ludwika Rydygiera.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa i techniczna, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, decyzje/ pozwolenia/ uzgodnienia/ ekspertyzy/ postanowienia, opinie/ rysunki/ mapy (o ile dotyczy), stanowiące Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ, oraz wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.
Roboty budowlane obejmują następujące branże:
1) architektoniczno-budowlaną;
2) konstrukcyjno – budowlaną;
3) branżę sanitarna;
4) branże elektryczną;
5) roboty wykończeniowe.
Przedmiar robót jest dokumentem pomocniczym, mającym charakter jedynie informacyjny, a podane w nim wartości są pozycjami sugerowanymi.
Rysunki i część opisowa są dokumentami wzajemnie się uzupełniającymi. Wszystkie elementy ujęte w opisie, a nie ujęte w rysunkach lub ujęte w rysunkach a nie ujęte w opisie winny być traktowane tak jakby były ujęte w obu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45235000-3 - Roboty budowlane w zakresie lotnisk, pasów startowych i placów manewrowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45442110-1 - Malowanie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1829957,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1829957,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1829957,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HELI FACTOR Sp.zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010664691
7.3.3) Ulica: Lektykarska 4a
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-687
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1829957,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |