Zaprojektuj i wybuduj - termomodernizacja budynku w ramach projektu SOFTacademy - Jarocińska 15
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00374980
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374980/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 14:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e893cf2d-3ead-4ef7-a0b2-6c43013ce920
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00374980 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektuj i wybuduj - termomodernizacja budynku w ramach projektu
SOFTacademy - Jarocińska 15
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mińska 63A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-828
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnpragapld.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektuj i wybuduj - termomodernizacja budynku w ramach projektuSOFTacademy - Jarocińska 15
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e893cf2d-3ead-4ef7-a0b2-6c43013ce920
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00374980
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060460/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Zprojektuj i wybuduj Wykonanie dokumnetacji projektowej - Projekt termomodernizacji budynku w ramach projketu SOFTacademy - Jarocińska 15
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt EUI01-168 „SOFTacademy, Demonstrating a model of collaborative prefabricated reinvention of modernist districts into cozy living environments” otrzymał dofinansowanie z Programu European Urban Initiative - IA Initiative na podstawie umowy dotacyjnej podpisanej 29.02.20242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249273
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/RB/24/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania w formule „zaprojektuj i wybuduj" polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w zakresie termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Jarocińskiej 15 w Warszawie (działka ewidencyjna 137, obręb 3-05-09, Dzielnica Praga-Południe m.st. Warszawy), z zastosowaniem prefabrykowanego systemu lekkiej obudowy elewacyjnej o funkcji termoizolacyjnej, obejmującego elementy prefabrykowane, podkonstrukcję, warstwy izolacyjne, warstwy ochronne i wykończeniowe oraz rozwiązania towarzyszące niezbędne do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania i trwałości przegrody zewnętrznej budynku, wraz z przeprowadzeniem konsultacji z mieszkańcami i wykonaniem raportu z prac na potrzeby projektu SOFTacademy. Przedmiot umowy zostanie wykonany zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |