Zagospodarowanie terenu centrum Bezrzecza
Gmina Dobra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00375100
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375100/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 14:24
- Lokalizacja
- Dobra, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92b3b85a-7843-43a2-8586-bfa61d0bb568
- Identyfikator
- 8512948083
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375100 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu centrum Bezrzecza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 16A
1.5.2.) Miejscowość: Dobra
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-003
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wydzial@dobraszczecinska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.dobraszczecinska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92b3b85a-7843-43a2-8586-bfa61d0bb5681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu centrum Bezrzecza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92b3b85a-7843-43a2-8586-bfa61d0bb568
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375100
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048674/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Zagospodarowanie terenu centrum Bezrzecza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane będzie przy udziale środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 (dalej: FEPZ) w ramach Priorytetu 2: Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego, Działanie 2.13 Adaptacja do zmian klimatu (ZIT), Typ projektu: 1a. Adaptacja terenów zurbanizowanych do zmian klimatu.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229363
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.17.2026.MH
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6810700,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu centrum Bezrzecza na dz. 66/147, 66/145, 66/144 położonych na ul. Górnej w Bezrzeczu poprzez budowę budynku świetlicy wiejskiej wraz
z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, w skład którego wchodzą:
- przyłącze i zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej,
- przyłącze i zewnętrzna instalacja wodociągowa,
- przyłącze i zewnętrzna instalacja kanalizacji deszczowej,
- instalacje zewnętrzne elektroenergetyczne nN (od projektowanego złącza kablowo-pomiarowego ZKP do projektowanej rozdzielnicy RG na budynku),
- linia kablowa 0,4 kV (instalacja oświetlenia terenu),
- ciągi piesze, zatoki postojowe, budowa altan, budowa siłowni plenerowej, budowa ogrodzenia terenu działki nr 66/147,
- urządzenie terenu (wycinka drzew, nasadzenia zieleni wysokiej i niskiej, sianie trawy),
- montaż urządzeń małej architektury (ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, osłony śmietnikowe).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zostały określone w SWZ, w załączniku nr 9 do SWZ stanowiącym dokumentację techniczną oraz w załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu złożono dwie oferty. Po przeprowadzeniu badania i oceny ofert Zamawiający odrzucił obie oferty. W konsekwencji wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu, co stanowi przesłankę unieważnienia postępowania określoną w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6697965,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8973603,99 PLN
| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |