Modernizacja SPZOZ w Sokółce

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00375229
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375229/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 14:57
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1607539e-bb73-4971-945b-f4ef87e1ac75
Identyfikator
5451493579
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty rozbiórkoweIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieRoboty elewacyjnePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375229 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja SPZOZ w Sokółce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050653170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. Władysława Sikorskiego 40

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857110814

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalsokolka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalsokolka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalsokolka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja SPZOZ w Sokółce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1607539e-bb73-4971-945b-f4ef87e1ac75

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375229

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030791/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja SPZOZ w Sokółce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00369056

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DL.262.16.2025.DM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Wysoka jakość usług medycznych w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w SPZOZ w Sokółce dzięki modernizacji infrastruktury i doposażeniu w nowoczesny sprzęt”.
2. Przedmiotem zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie w istniejącym budynku szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce, przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 40 w Sokółce w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, inwestycji polegającej na:
1) Wykonaniu dokumentacji projektowej – Zamawiający wymaga przedłożenia do akceptacji rozwiązania w zakresie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technicznych projektu budowlanego we wszystkich branżach oraz szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych i instalacyjnych w aspekcie ich zgodności z programem funkcjonalno – użytkowym,
2) Remoncie i modernizacji pomieszczeń Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego położonych w niskim parterze Bloku A,
3) Remont i modernizacja pomieszczeń Oddziału Pediatrycznego wraz przekwalifikowaniem go na Oddział Długoterminowy , wraz z remontem dróg komunikacyjnych i ewakuacyjnych będących dojściem do oddziału od wejścia głównego oraz wyjść bocznych w celu zapewnienia ewakuacji oraz likwidacji barier architektonicznych oraz ich dostosowaniem do przepisów p.poż., celem stworzenia nowoczesnej , dostosowanej do potrzeb pacjentów i pracowników infrastruktury, która zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody. Modernizacja obejmuje likwidację barier architektonicznych oraz zastosowanie ergonomicznych rozwiązań, które ułatwią poruszanie się po placówce osobom o ograniczonej mobilności.
4) Remont pomieszczeń zlokalizowanych na wysokim parterze (szatnia + zaplecze sanitarne) z przeznaczeniem na salę rehabilitacyjną osób będących pacjentami Zakładu Opiekuńczo Leczniczego wraz z zapleczem sanitarnym.
5) Zagospodarowanie terenu wraz z utworzeniem strefy wypoczynku i rekreacji przy oddziale ZOL-u.
3. Miejsce realizacji zamówienia: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 40, 16-100 Sokółka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty
podlegały odrzuceniu
2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane