Remont budynku położonego przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Gubinie
SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKANIOWA GUBIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00375325
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375325/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-03 15:28
- Lokalizacja
- Gubin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a6ba794-bd0d-448f-adb6-78953584b841
- Identyfikator
- 9261687667
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375325 z dnia 2026-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku położonego przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Gubinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKANIOWA GUBIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521264632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 24
1.5.2.) Miejscowość: Gubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@sim.gubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sim.gubin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a6ba794-bd0d-448f-adb6-78953584b8411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku położonego przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Gubinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a6ba794-bd0d-448f-adb6-78953584b841
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375325
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00287422/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont budynku położonego przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Gubinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288051
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SIM.PZP.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie m.in. poniższych robót:
1) ocieplenia elewacji frontowej
2) demontaż istniejącego cokołu z odpadów dachówkowych,
3) murowanie ścian działowych,
4) wyburzenie istniejących ścianek działowych,
5) zamurowanie niepotrzebnych otworów drzwiowych i technicznych,
6) demontaż istniejących okładzin podłogowych i ściennych,
7) osuszanie i odgrzybianie ścian,
8) wykonanie nowych posadzek z płytek ceramicznych oraz cokołów,
9) gruntowanie, tynkowanie i malowanie ścian,
10) oczyszczenie i malowanie balustrad schodowych,
11) Wymiana drzwi wejściowych i drzwi wewnętrznych,
12) zabezpieczenie i obróbka stolarki okiennej,
13) wykonanie instalacji wodno – kanalizacyjnej
14) montaż przyborów sanitarnych,
15) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem grzejników
16) wykonanie instalacji oświetleniowej oraz instalacji zasilającej gniazda, instalacji uziemiającej
17) wykonanie ochrony przepięciowej i przeciwporażeniowej
18) wymiana przyłącza elektrycznego
19) wyposażenie obiektu w ochronę odgromową
20) wykonanie instalacji systemu okablowania strukturalnego, na bazie którego zostanie uruchomiona sieć komputerowa oraz telefoniczna
21) wykonanie systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN
22) wykonanie ochrony przeciwpożarowej
Szczegółowy opis wykonania przedmiotu zamówienia zawiera niniejsza specyfikacja wraz z załącznikami, w tym m.in. dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą: projekty budowlane i projekt techniczny, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiary robót, które są załącznikami nr 6 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45410000-4 - Tynkowanie
45321000-3 - Izolacja cieplna
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, przed otwarciem ofert, poinformował o kwocie przeznaczonej na realizację zamówienia w wysokości 650 000,00 zł brutto. W postępowaniu wpłynęły dwie oferty:1 AMS-BUD Michał Sobierajski, ul. Zamkowa5A/10A, 65-086 Zielona Góra, cena - 991 549,74 zł
2 AMTC POLAND Sp. z o.o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków, cena - 1 104 784,45 zł
Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2026-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |