Poprawa dostępności do infrastruktury Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

Gmina Dobrzany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00375368
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375368/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-03 15:57
Lokalizacja
Dobrzany, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31380775-711b-482f-819c-df0f0b57f71f
Identyfikator
8542231220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie windRoboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty murarskie i muroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ARTMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTomaszów Mazowiecki, PL · lot 0
302 309,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375368 z dnia 2026-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności do infrastruktury Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobrzany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685674

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Staszica 1

1.5.2.) Miejscowość: Dobrzany

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-130

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 915620202

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dobrzany.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dobrzany.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dobrzany.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa dostępności do infrastruktury Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31380775-711b-482f-819c-df0f0b57f71f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375368

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014960/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Poprawa dostępności do infrastruktury Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287600

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 241567,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na przebudowie ściany zewnętrznej wraz z montażem dźwigu dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami przy budynku Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach, na terenie dz. nr geod. 54/5 obręb 3 miasta Dobrzany, w ramach projektu „Poprawa dostępności do infrastruktury Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302309,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302309,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artmed Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731954700

7.3.3) Ulica: Św. Antoniego 18/3

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 97-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Dostawa i montaż dźwigu. Podwykonawca: Flot Lift Sp. z o.o., ul. Dywizjonu 303 nr 23, 80-462 Gdańsk

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302309,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane