Budowa bloku komunalnego przy ul. B. Joselewicza

Gmina Kock

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00375564
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375564/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 07:47
Lokalizacja
Kock, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c439c49-f4f2-43ce-bba3-747706ae6c6a
Identyfikator
7141999009
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie windSłoneczne moduły fotoelektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA PMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
6 332 010 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375564 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa bloku komunalnego przy ul. B. Joselewicza

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kock

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 29

1.5.2.) Miejscowość: Kock

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-150

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kock@kock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kock.ezamawiajacy.pl/pn/kock/demand/209252/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa bloku komunalnego przy ul. B. Joselewicza

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c439c49-f4f2-43ce-bba3-747706ae6c6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375564

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122524/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa bloku komunalnego przy ul. B. Joselewicza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00228727

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6735416,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z niezbędnymi instalacjami oraz 26 miejscami postojowymi a także przebudowa i rozbudowa budynku gospodarczego w Kocku przy ul. Barka Joselewicza (dz. nr ewid. 544/3; 545/1 545/4 – obręb Kock Miasto) wraz z urządzeniem towarzyszącej infrastruktury tj. kablowym przyłączem elektroenergetycznym, przyłączem wodociągowym, przyłączem kanalizacyjnym, przyłączem gazowym, utwardzeniami dojść, dojazdów i miejsc postojowych, dostawą i montażem dźwigu osobowego w budynku wielorodzinnym oraz dostawą i montażem na dachu budynku gospodarczego instalacji fotowoltaicznej o mocy 8 kWp. Planowany budynek mieszkalny wielorodzinny jest budynkiem wolnostojącym, niepodpiwniczonym, piętrowym o 3 kondygnacjach naziemnych (parter, piętro, poddasze), kryty dachem wielospadowym, z lukarnami, z uniesioną częścią środkową, składającym się z 24 samodzielnych mieszkań. Każde z mieszkań posiada samodzielne instalacje sanitarne, c.o. i gazowe, wyposażone w oddzielne liczniki wody i gazu. Budowa odbywa się na podstawie pozwolenia nr 335/2023 z dnia 19.09.2023 r.
1) Zestawienie powierzchni dla budynku:
- pow. zabudowy  502,92 m2,
- pow. całkowita  1565,00m2,
- pow. użytkowa  1159,59 m2
- kubatura  5739,40 m3.
2) Zakres prac:
- zagospodarowanie placu budowy tj. niwelacja terenu, usunięcie warstwy humusu, wykonanie punktu p. poż., umieszczenie tablicy informacyjnej;
- wytyczenie geodezyjne obiektów;
- wykonanie wykopów pod fundamenty;
- roboty budowlano-montażowe tj. fundamenty, izolacje poziome i pionowe,
roboty murowe, montażowe i betoniarskie, izolacje wewnętrzne i zewnętrzne,
elementy zewnętrzne;
- uporządkowanie placu budowy;
- zagospodarowanie terenu;
- dostawa i montaż dźwigu osobowego wraz uzyskaniem zezwolenia na eksploatację;
- dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz ze zgłoszeniem gotowości instalacji fotowoltaicznej do podłączenia do sieci dystrybucyjnej;
- oddanie obiektów do użytku wraz z uzyskaniem wymaganych zgód i pozwoleń.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ – Dokumentacja projektowa. Składają się na niego następujące dokumenty:
dokumentacja projektowa w tym: projekt architektoniczno-budowlany, projekt Techniczny-wykonawczy;
specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB),
przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45313100-5 - Instalowanie wind

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6332010,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11498744,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6332010,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA PMM Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123389039

7.3.3) Ulica: Koralowa

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-583

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6332010,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane