Wykonanie robót budowlanych związanych z termomodernizacją budynku hotelowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00375666
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 08:30
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f3a1dd83-98f1-4a99-8d08-49d86c7e8623
Identyfikator
5213319840
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskieRoboty izolacyjneRoboty w zakresie okładziny tynkowejIzolacja cieplnaIzolowanie dachuRoboty elewacyjneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375666 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z termomodernizacją budynku hotelowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006742820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czereśniowa 98

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-456

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@modr.mazowsze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.modr.mazowsze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://modr-mazowsze.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych związanych z termomodernizacją budynku hotelowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3a1dd83-98f1-4a99-8d08-49d86c7e8623

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00095765/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku hotelowego w MODR O/Poświętne w Płońsku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337307

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG.260.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane termomodernizacyjne w budynku hotelowym w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach inwestycji „Termomodernizacja budynku hotelowego, z przebudową pomieszczeń wewnętrznych, w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku – część III”. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane związane z dociepleniem stropodachu nad częścią biurową budynku, ociepleniem ścian cokołowych i fundamentowych, ociepleniem stropu piwnicy, ociepleniem ścian zewnętrznych w części biurowej i klatki schodowej, wykonaniem chodnika do klatki schodowej, malowaniem ścian wewnętrznych klatki schodowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261410-1 - Izolowanie dachu

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane