„Remont drogi gminnej nr 292070K Zagorzyn – Pod Skalice w km od 0+013,00 do km 0+743,00 w miejscowości Zagorzyn, Gmina Łącko”

Gmina Łącko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00375721
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00375721/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-04 08:48
Lokalizacja
Łącko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e55308b7-61b4-4081-ac2f-509f0294fc1b
Identyfikator
7343514742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie drógRoboty odwadniające

Wykonawcy

1 przyznane

ZBD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANowy Sącz, PL · lot 0
330 854,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375721 z dnia 2026-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej nr 292070K Zagorzyn – Pod Skalice w km od 0+013,00 do km 0+743,00 w miejscowości Zagorzyn, Gmina Łącko”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łącko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892423

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łącko 445

1.5.2.) Miejscowość: Łącko

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-390

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 184140710

1.5.8.) Numer faksu: 184140740

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lacko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lacko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lacko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi gminnej nr 292070K Zagorzyn – Pod Skalice w km od 0+013,00 do km 0+743,00 w miejscowości Zagorzyn, Gmina Łącko”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e55308b7-61b4-4081-ac2f-509f0294fc1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071794/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont drogi gminnej nr 292070K Zagorzyn - Pod Skalice w miejscowości Zagorzyn,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288558

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.1.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych remontem drogi gminnej nr 292070K Zagorzyn – Pod Skalice w km od 0+013,00 do km 0+743,00 w miejscowości Zagorzyn, Gmina Łącko. Zakres zamówienia obejmuje:
a) remont drogi na odcinku w km 0+013,00-0+593,00 w zakres, którego wchodzi:
- wykonanie robót ziemnych i rozbiórkowych;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego warstwa górna;
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych ( warstwa profilowa, warstwa wiążąca, warstwa ścieralna);
- wykonanie regulacji studzienek;
- mechaniczne ścinanie i utwardzenie poboczy;
b) remont drogi na odcinku w km 0+593,00-0+743,00 w zakres, którego wchodzi:
- wykonanie robót rozbiórkowych;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego warstwa dolna i górna;
- wykonanie nawierzchni betonowej;
- mechaniczne ścinanie i utwardzenie poboczy;

Szczegółowy zakres i opis ww. przedmiotu zamówienia zawierają: Przedmiary robót stanowiące załącznik nr 9 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ oraz Dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ, a także zapisy SWZ. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330854,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388002,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 330854,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZBD Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792409718

7.3.3) Ulica: Jagodowa

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 330854,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane