Zagospodarowanie terenów przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00375722
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 08:49
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2412387d-d615-45ce-9751-8ed70efd87aa
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375722 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2412387d-d615-45ce-9751-8ed70efd87aa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenów przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2412387d-d615-45ce-9751-8ed70efd87aa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043887/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie terenów przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli w ramach zadania pn. Rewitalizacja dzielnicy portowej - etap III.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027 Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla lokalnego lubuskiego” Działanie 8.1 „Wsparcie terytorialne obszarów miejskich - rewitalizacja”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302597
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1122634,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenów przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli w ramach projektu „Rewitalizacja zabytkowego obszaru poprzez adaptację Magazynu Solnego i zagospodarowanie terenów sąsiednich w Nowej Soli” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027 Priorytet 8 „Fundusze Europejskie dla lokalnego lubuskiego” Działanie 8.1 „Wsparcie terytorialne obszarów miejskich - rewitalizacja”.
2. Krótka charakterystyka robót budowlanych: rozebranie nawierzchni z kostki kamiennej – 26,3m2 (materiał do ponownego wbudowania) oraz wykonanie nawierzchni z kamiennej kostki brukowej o powierzchni 160m2, wykonanie przyłącza wodociągowego 47m, wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej 4,5m, położenie linii kablowej oświetleniowej 491m, wymiana istniejących opraw 9 szt. oraz wykonanie oświetlenia parkowego i ulicznego w tym montaż 12 szt. słupów oświetleniowych i opraw doziemnych 99 szt., budowa drewnianej tężni o konstrukcji słupowo-płatwiowej wraz z podziemnym zbiornikiem o pojemności 5,0 m³ oraz instalacją wewnętrzną, dostawa i montaż prefabrykowanej kabiny toalety publicznej wraz z wykonaniem fundamentu i przyłączy, wykarczowanie pozostałości sadu i usunięcie zanieczyszczeń 0,22ha, wykonanie ścieżki na wbijanych palach drewnianych z nawierzchnią z desek modrzewiowych – 451m2, rozbiórka 2 ławek parkowych oraz 4 koszy na śmieci, montaż elementów małej architektury tj. ławki parkowe 18 szt., kosz na odpady 13szt., stół piknikowy 1szt., żagle przeciwsłoneczne 4szt., gabloty informacyjne 2szt, słupki informacyjne 2szt., humusowanie i obsianie trawą 12m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, spośród których oferta z najniższą ceną wynosi 1 918 254,34 zł podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 307 000 zł.| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |