Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowościach Grabowa i Wir w Gminie Potworów.
Gmina Potworów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00375796
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375796/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 09:09
- Lokalizacja
- Potworów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e41ecbb2-a505-43a1-bb0d-3ac561f5f034
- Identyfikator
- 6010085604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiNaprawa boisk sportowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375796 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012”
w miejscowościach Grabowa i Wir w Gminie Potworów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Potworów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223899
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radomska 2A
1.5.2.) Miejscowość: Potworów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-414
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@potworow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.potworow.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e41ecbb2-a505-43a1-bb0d-3ac561f5f0341.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012”w miejscowościach Grabowa i Wir w Gminie Potworów.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e41ecbb2-a505-43a1-bb0d-3ac561f5f034
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375796
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013249/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowościach Grabowa i Wir w Gminie Potworów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299782
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 405950,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą:
Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012”
w miejscowościach Grabowa i Wir w Gminie Potworów.
Zakres świadczenia Wykonawcy został wskazany w przedmiarach robót (załączniku nr 1 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, bezpośrednio przed otwarciem ofert, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, która wynosi: 286 800,00 zł brutto.Najniższa cena spośród złożonych ofert wynosi 533 946,95 zł brutto (oferta nr 1) i przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, przy czym Zamawiający na obecnym etapie nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.
Mając na uwadze powyższe okoliczności, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Na realizację ww. zadania inwestycyjnego uzyskano dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” – edycja 2025.Umowa o dofinansowanie NR 2026/0117/1293/SubA/DIS/MKSO/25.
| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |