ROBOTY BUDOWLANE: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.
Gmina Rabka-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00375826
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375826/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 09:19
- Lokalizacja
- Rabka-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caea9057-a6e1-4626-8a30-d018e3be2bb5
- Identyfikator
- 7351006084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375826 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rabka-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rabka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rabka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rabka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE: „Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caea9057-a6e1-4626-8a30-d018e3be2bb5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375826
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056997/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt nr FEMP.07.05-IZ.00-0184/25 pn. Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w ramach Priorytetu 7 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Działanie 7.5 IIT – Obszary uzdrowiskowe, Typ projektu A. Wsparcie obszarów uzdrowiskowych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn.:
Odbudowa starorabczańskiej infrastruktury uzdrowiskowej w formie zadaszonego deptaka wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
1.1Zakres robót obejmuje: m. in wykonanie kompletnej konstrukcji zadaszenia obejmującej konstrukcję nośną oraz pokrycie dachowe wraz z wykonaniem uzbrojenia technicznego, prace wykończeniowe, instalacja oświetleniowa, montaż opraw oświetleniowych, montaż latarni ulicznych, instalacja nagłośnieniowa, monitoring, mała architektura ( ławki, kosze, tablica interaktywna, plan tyflograficzny) wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.
2.Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w załączniku nr 8 do SWZ (dokumentacji projektowej, przedmiarach robót oraz STWiOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3864071,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4372134,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3864071,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROFES Firma Remontowo-Budowlana Rafał Konieczny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 735-155-00-14
7.3.3) Ulica: Skawa 79b
7.3.4) Miejscowość: Skawa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-713
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3864071,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 30.06.2027r. (wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie).| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |