Wykonanie robót budowlanych w budynku Teatru Ateneum przy ul. Jaracza 2 w Warszawie.
TEATR ATENEUM im. STEFANA JARACZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00375838
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00375838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-04 09:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-faa8405b-7c0a-4bda-9876-d497eeb4e7e5
- Identyfikator
- 5250009588
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty izolacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeTynkowanieRoboty malarskie
Wykonawcy
1 przyznane
ECOFAIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
893 136,09 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00375838 z dnia 2026-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w budynku Teatru Ateneum przy ul. Jaracza 2 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR ATENEUM im. STEFANA JARACZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016425365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Jaracza 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-378
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@teatrateneum.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatrateneum.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-faa8405b-7c0a-4bda-9876-d497eeb4e7e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w budynku Teatru Ateneum przy ul. Jaracza 2 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faa8405b-7c0a-4bda-9876-d497eeb4e7e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00375838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070780/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont pomieszczeń w budynku ul. Jaracza 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288753
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1166979,98 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 855811,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 (zadanie nr 1):1) Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres robót:
a) wykonanie naprawy elementów konstrukcyjnych w tym: zszycie murów, oczyszczenie i zabezpieczenie stalowych stopek belek stropowych, naprawy fragmentów stropu,
b) usunięcie zdegradowanych tynków i oczyszczenie murów na ścianach i na części stropów w wybranych pomieszczeniach na poziomie -1 i -2,
c) wykonanie odgrzybienia murów,
d) wykonanie izolacji pionowych i poziomych metodą iniekcji krystalicznych,
e) wykonanie tynków renowacyjnych,
f) wykonanie wymiany fragmentów pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej we fragmencie piwnic na kondygnacji -2,
g) wykonanie okładzin ściennych płytkami ceramicznymi w pomieszczeniu łazienki na poziomie -1 (odtworzeniowo po wykonaniu wszystkich prac).
2) Zakres prac obejmuje również prace pomocnicze i towarzyszące oraz inne prace konieczne do wykonania zamówienia nie ujęte w Dokumentacji projektowej a niezbędne do wykonania ze względu na zasady wiedzy technicznej i przepisy prawa, w szczególności:
a) wszelkiego rodzaju zabezpieczenia prowadzonych prac, w tym zabezpieczenia pod względem bezpieczeństwa, bhp oraz kradzieży i dewastacji (utrzymanie w należytym porządku dróg transportowych – codziennie po zakończonych pracach),
b) naprawy wszelkich uszkodzeń powstałych podczas wykonywania prac,
c) gromadzenie, transportowanie, zagospodarowanie i przekazanie do utylizacji odpadów zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, Wykonawca jest wytwórcą odpadów w rozumieniu wskazanej w tym punkcie ustawy i zagospodaruje na swoją odpowiedzialność i swój koszt odpady powstałe podczas realizacji zadania,
d) usuwanie wytworzonych odpadów z miejsc ich powstawania na bieżąco.
Gwarancja.
Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 36 miesięcznej gwarancji. Gwarancja stanowi kryterium oceny ofert i może zostać wydłużona.
Zatrudnienie na umowę o pracę.
Zamawiający określa, że wszelkie czynności bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu zamówienia na terenie budowy mają być wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub jego podwykonawców na podstawie umowy o pracę. Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót na działce Zamawiającego, czyli tzw. pracowników fizycznych. Wymóg nie dotyczy kierowników robót, dostawców materiałów budowlanych.
Ubezpieczenie.
Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i posiadanym mieniem o sumie gwarancyjnej 2 mln zł na jeden i na wszystkie wypadki w okresie ubezpieczenia.
Nadzór autorski.
Zamawiający zapewni nadzór autorski nad realizowanymi pracami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
4.5.5.) Wartość części: 744873,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 (zadanie nr 2):1) Przedmiot zamówienia w zakresie remontu dachu obejmuje w szczególności następujący zakres robót:
a) rozbiórka istniejącego pokrycia dachu wraz z utylizacją,
b) wykonanie napraw istniejącej płyty stropowej,
c) wykonanie warstwy spadkowej,
d) montaż wpustów wraz z weryfikacją prawidłowości obsadzenia rur spustowych i ewentualną korektą,
e) wykonanie uszczelnień przejść rur spustowych,
f) wykonanie faset,
g) wykonanie warstwy izolacji bitumicznej z papy zgrzewalnej dwuwarstwowej,
h) naprawa uszkodzeń w blaszanym pokryciu dawnych świetlików,
i) wykonanie izolacji przeciwwodnej cokołu.
2) Przedmiot zamówienia w zakresie remontu fragmentu ściany na klatce schodowej K2 obejmuje w szczególności następujący zakres robót:
a) usunięcie uszkodzonego tynku na ścianie zewnętrznej klatki schodowej do wysokości min. 80 cm nad widoczną granicą zawilgocenia, oczyszczenie z warstw nienośnych, kurzu i brudu,
b) wykonanie nowych tynków renowacyjnych,
c) roboty malarskie.
3) Zakres prac obejmuje również prace pomocnicze i towarzyszące oraz inne prace konieczne do wykonania zamówienia nie ujęte w Dokumentacji projektowej a niezbędne do wykonania ze względu na zasady wiedzy technicznej i przepisy prawa, w szczególności:
a) wszelkiego rodzaju zabezpieczenia prowadzonych prac, w tym zabezpieczenia pod względem bezpieczeństwa, bhp oraz kradzieży i dewastacji (utrzymanie w należytym porządku dróg transportowych – codziennie po zakończonych pracach),
b) naprawy wszelkich uszkodzeń powstałych podczas wykonywania prac,
c) gromadzenie, transportowanie, zagospodarowanie i przekazanie do utylizacji odpadów zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, Wykonawca jest wytwórcą odpadów w rozumieniu wskazanej w tym punkcie ustawy i zagospodaruje na swoją odpowiedzialność i swój koszt odpady powstałe podczas realizacji zadania,
d) usuwanie wytworzonych odpadów z miejsc ich powstawania na bieżąco.
Gwarancja.
Wykonawca będzie zobowiązany do udzielenia co najmniej 36 miesięcznej gwarancji. Gwarancja stanowi kryterium oceny ofert i może zostać wydłużona.
Zatrudnienie na umowę o pracę.
Zamawiający określa, że wszelkie czynności bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu zamówienia na terenie budowy mają być wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub jego podwykonawców na podstawie umowy o pracę. Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem robót na działce Zamawiającego, czyli tzw. pracowników fizycznych. Wymóg nie dotyczy kierowników robót, dostawców materiałów budowlanych.
Ubezpieczenie.
Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i posiadanym mieniem o sumie gwarancyjnej 2 mln zł na jeden i na wszystkie wypadki w okresie ubezpieczenia.
Nadzór autorski.
Zamawiający zapewni nadzór autorski nad realizowanymi pracami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 110938,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 852073,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 893136,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 893136,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ecofair Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015725680
7.3.3) Ulica: ul. Emilii Plater 18
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-688
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 893136,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2026-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |